Konferencja Drugie Życie Budynków

7 września 2017 • Warszawa

(7 września, Warszawa) Całodniowa konferencja, która odbędzie się w hotelu Bristol w Warszawie. Jest pierwszym wydarzeniem w Polsce, w czasie którego problem rewitalizacji i nadawania istniejącej zabudowie nowego życia oraz funkcji będzie omówiony tak szeroko i kompleksowo. Eksperci i uczestnicy dyskutować będą nie tylko o stronie biznesowej procesów nadawania budynkom nowego życia, ale także o wpływie takich inwestycji na miasta, aspektach prawnych, technicznych i architektonicznych.

Konferencja została podzielona na sesje tematyczne:

rynek rewitalizacji i modernizacji w Polsce i Europie – określenie wielkości rynku, oferty, trendów
sesja inwestycyjna
sesja miejska
sesja prawo i finanse
sesja architektura i design

W gronie panelistów znajdują się m.in.: Paweł Buchman (Dyrektor Nieruchomości w Orange Polska); Anna Górska-Kwiatkowska (MRICS, Associate, Landlord Representation Manager, Office Department, Cushman & Wakefield); eksperci Deloitte – Radosław Kubaś, Renata Siwiec i Agnieszka Dawydzik; Agata Demuth (Partner odpowiedzialny za Praktykę Nieruchomości, Schoenherr); Mariusz Kozłowski (Prezes Zarządu, Liebrecht & wooD Poland); Kinga Nowakowska (Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny, Capital Park); Dorota Wysokońska-Kuzdra (Senior Partner, Griffin Real Estate); Jacek Zabojszcz (Dyrektor Generalny i Wiceprezes Grupy Turret Development) i wielu innych ekspertów segmentu nieruchomości.

Pełna lista i program

Wersja anglojęzyczna

 • Inicjatorem i Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Orange

• Partnerzy Merytoryczni: Deloitte, Cushman&Wakefield, kancelaria Schoenherr, APA Wojciechowski, Kuryłowicz&Associates, Interbiuro, Cresa Polska, RD bud, BuroHappold Engineering, Turret Development,

• Partnerzy: Tétris Polska, SpaceFactory

• Partnerzy Instytucjonalni: SARP, PZFD, PLGBC

• Partnerzy Medialni: propertynews.pl, Rzeczpospolita, Warsaw Business Journal

• Media / PR: Fair Play PR

Bieżące newsy o wydarzeniu, ale także rynku rewitalizacji i modernizacji śledzić można na kanałach Facebook i Linkedin

https://www.linkedin.com/company-beta/18014651/

https://www.facebook.com/drugiezyciebudynkow/