PRCH Retail Awards

15 października 2015
Miejsce: Warszawa
6 Gala PRCH Retail Awards, odbędzie się 15 października br. w Teatrze i Klubie Capitol w Warszawie. Gala jest zwieńczeniem najbardziej prestiżowego w branży centrów i sieci handlowych konkursu PRCH Retail Awards. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w gronie ponad 350 przedstawicieli branży.

Agenda Gali PRCH Retail Awards:
19:30-20:30 Rejestracja gości i "welcome cocktail"
20:30-21:45 Ceremonia wręczenia nagród PRCH Retail Awards
21:45-01:00 Networking, bankiet, open bar, Dj & live music

Partnerem charytatywnym Gali jest stowarzyszenie „Dress for Success Poland”, działające pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, którego celem jest pomoc kobietom długotrwale bezrobotnym. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli przekazać stroje biznesowe, które posłużą kobietom poszukującym pracy.

Bilety na wydarzenie można kupić wypełniając formularz on-line dostępny na www.gala.prch.org.pl
 
Konkurs PRCH Retail Awards powstał dla sieci handlowych, deweloperów, zarządców, inwestorów i osób zajmujących się retail marketingiem. Program jest wyjątkową okazją, aby zaprezentować kompetencje, umiejętności, know-how oraz innowacyjność i kreatywność prowadzonych projektów oraz kampanii marketingowych. PRCH Retail Awards to niezależny konkurs dla branży handlowej w Polsce wspierany przez media biznesowe, life stylowe oraz branżowe. Patronem medialnym wydarzenia został m.in. portal Galeriehandlowe.pl oraz magazyn Galerie Handlowe.

W skład Jury konkursowego wchodzą specjaliści z branży centrów handlowych, którzy nie oceniają projektów, z jakimi są lub kiedykolwiek byli związani biznesowo. Transparentny proces oceny, jasne kryteria i wysokie wymagania stawiane firmom aplikującym to kluczowe elementy programu . Istotną częścią oceny jest wizja lokalna Jury w ocenianych centrach handlowych.

W tym roku dwa zespoły pod kierownictwem Macieja Wróblewskiego (Apsys Polska) oceniły aż 55 aplikacji ubiegających się o nagrody w 16 kategoriach konkursowych:

Dla Centrów Handlowych 
Nowe Centrum Handlowe Roku
Centrum Handlowe Roku - Best Performance
Przebudowa/Rozbudowa/Modernizacja
Centrum Handlowego Roku

Dla Sieci Handlowych
Nowa Sieć Handlowa Roku
Sieć Handlowa Roku- Best Performance

Marketing Centrów Handlowych
Kampania CSR Roku (Corporate Social Responsibility)
Kampania Public Relations Roku
Wydarzenie Roku ( Event)
Kampania Prosprzedażowa Roku
Kampania Otwarcia Roku
Kampania Przebudowy/Rozbudowy/
Modernizacji Roku
Kampania B2B Roku
Kampania Wizerunkowa Roku

Marketing Sieci Handlowych
Kampania Prosprzedażowa Roku
Kampania Wizerunkowa Roku
Program Lojalnościowy Roku
Kampania CSR Roku (Corporate Social Responsibility)