PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

KONTAKT

Redakcja portalu
Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa
tel. +48 (22) 550 69 19, fax +48 (22) 550 69 01

Robert Posytek
redaktor prowadzący
e-mail: robert.posytek@propertynews.pl
tel. +48 (22) 550 69 18
tel. kom. 795 517 900
fax +48 (22) 550 69 01

Małgorzata Burzec-Lewandowska
redaktor prowadzący
e-mail: malgorzata.burzec@propertynews.pl
tel. +48 (22) 550 69 19
tel. kom. 795 517 900
fax +48 (22) 550 69 01


Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon/fax +48 (32) 209 13 03

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7622
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Patryk Felner (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7626
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ PROMOCJI
promocja@ptwp.pl
Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7607
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7635
fax: +48 (32) 356 76 50
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7644
e-mail: kuba@ptwp.pl



Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA