Piątek, 19 września 2014 

Panattoni szykuje inwestycje spekulacyjne

Panattoni szykuje inwestycje spekulacyjne

Panattoni, jeden z największych deweloperów powierzchni magazynowych w Polsce i Europie, zamierza wykorzystać korzystną sytuację rynkową i kontynuować budowę nowych projektów. Marek Foryński, dyrektor Grupy BTS Panattoni Europe informuje, że chodzi zarówno o obiekty typu BTS jak i inwestycje spekulacyjne.

Efektywne wykorzystanie terenów zielonych w zarządzaniu centrum handlowym

Rozbudowa centrum handlowego o dodatkową powierzchnię rozrywkową może być lekarstwem na problemy starszych centrów handlowych. Taki proces nie zawsze jest możliwy. - Warto wtedy zastanowić się, czy nie możemy w tym celu wykorzystać terenu zielonego przylegającego do obiektu lub czy pozostawianie go niezagospodarowanego nie jest działaniem nieefektywnym. Zaaranżowanie go do celów rekreacyjnych sprawi, że nawet klient przebywający tylko na zewnątrz, pozostaje w zasięgu obiektu i w każdej chwili może skorzystać z jego oferty handlowej czy gastronomicznej - tłumaczy w komentarzu Anna Dworak, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała.

newsletter property news

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]

 • Xerox dołącza do najemców kompleksu Empark

  Biuranet ,Opis oferty EMPARK Mokotów Business Park to największy kompleks biurowy w Polsce oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokalizacji biurowych na warszawskim Mokotowie. EMPARK...

 • Karolkowa Business Park w rękach Asbudu

  Biuranet.pl ,Biura do wynajęcia KAROLKOWA BUSINESS PARK Karolkowa Business Park mieści się w samym sercu nowego centrum biznesowego miasta, przy ulicy Karolkowej 30, o krok od wszystkich atrakcji...

 • Pokaz mody w Sky Tower

  Kasia ,Ooo super! Akurat w sobotę będę we Wrocławiu. Na pewno wpadnę do Sky Tower, słyszałam, że poza fajnymi wydarzeniami jest tam punkt widokowy z którego można podziwiać Wrocław :)

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.