PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

25 lat profesjonalizmu i bezpieczeństwa

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Rembor General Sp. z o.o. Sp. k.
  • 01 mar 2017 09:55

25 lat profesjonalizmu i bezpieczeństwa

Szampan, imponujący tort, czerwony dywan, wspólna zabawa - tak obchodziła swój jubileusz 25lecia, firma Rembor General.

REKLAMA

Uroczystość odbyła się w Centrum Kongresowym OSSA w Rawie Mazowieckiej 18 lutego 2017r. Ponad 230 przybywających gości osobiście witał Zarząd, wręczając czerwoną różę każdej Pani.

Pierwszym punktem obchodów była prezentacja, zorganizowana dla wszystkich pracowników. Projekcja dotyczyła firm rodzinnych, ponieważ pomimo coraz większych rozmiarów i znaczenia na rynku budowlanym, Rembor General pozostaje firmą o charakterze rodzinnym, spoglądającą na biznes długofalowo. W tej części eventu odbyły się również warsztaty poprowadzone przez znanego i cenionego trenera biznesu - Pana Artura Negri, dzięki którym poszczególne zespoły w firmie mogły jeszcze bardziej się zintegrować i znaleźć sposób, aby działać jeszcze skuteczniej.

"Partnerstwo to nie tylko relacja najbardziej etyczna, ale i najbardziej efektywna. Również i w firmach. Jej istotą jest m.in. odpowiedzialność. Ta z kolei jest podwaliną zespołów, czyli wspólnoty ludzi świadomych celu dla którego zostali powołani, jak również tego, że każda czynność skutkuje reakcją w systemie, w którym funkcjonują. Myślenie systemowe i spojrzenie z tzw. dużego obrazka jest możliwe właśnie dzięki odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale i za całość. Ciesze się, że miałem przyjemność prowadzić warsztat dla prawie setki osób, którzy część czasu przeznaczonego na świętowanie jubileuszu firmy poświęcili na refleksję jak zwiększyć swoją odpowiedzialność na przyszłość. Tak działają mądre firmy" - mówi Artur Negri, Executive & Business Coach CoachWise ACC ICF, mentor EMCC.

Szampanem, uroczystą kolacją oraz wystąpieniami Zarządu rozpoczęła się wieczorna część ceremonii. Potem można było ruszyć na parkiet...

Na Zarząd firmy czekała też niespodzianka od wszystkich pracowników. Usłyszeli słowa podziękowania i otrzymali prezent, który podkreśla znaczenie wspólnego działania.

Ukoronowaniem imprezy był ogromny tort z logo firmy i zimnymi ogniami, który pojawił się na sali po północy.

A firma Rembor General ma co świętować. Z małego przedsiębiorstwa założonego w 1991 roku, urosła prężnie działająca organizacja zatrudniająca ponad 100 osób. Z sukcesami realizuje, jako Generalny Wykonawca, kontrakty zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów. Hasłami przewodnimi Rembor General są profesjonalizm i bezpieczeństwo. Znalazły one swoje ukoronowanie między innymi w zaproszeniu do członkostwa w Porozumieniu dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Konsekwencja, zaangażowanie i współdziałanie Zarządu z zatrudnioną kadrą doprowadziły przedsiębiorstwo do miejsca, w którym obecnie jest. Jesteśmy pewni, że zaprowadzi je jeszcze dalej. Czekamy na kolejne sukcesy i uroczyste obchody!

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA