PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

7R Logistic skomercjalizował projekt magazynowy w Sosnowcu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lip 2015 10:08

7R Logistic skomercjalizował projekt magazynowy w Sosnowcu CLB Milowice

7R Logistic podpisał z firmą Döllken, producentem listew, umowę najmu na 2 000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 230 mkw. powierzchni biurowej w Centrum Logistyczno-Biurowym 7R Milowce w Sosnowcu. Tym samym część magazynowa obiektu została w pełni skomercjalizowana.

REKLAMA

- W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w Polsce, a także rokrocznie zwiększającym się eksportem towarów na rynki krajów Europy Wschodniej oraz rosnącym popytem na nasze produkty w krajach leżących za naszą południową granicą min. krajach bałkańskich, podjęliśmy decyzję o relokacji naszej siedziby. Przenosimy się do miejsca, gdzie nasz postępujący udział w rynku, a co za tym idzie zwiększona sprzedaż, połączy się z nowoczesną infrastrukturą oraz zdecydowanie większą powierzchnią magazynową. Magazyn, który do tej pory zajmowaliśmy, stał się dla nas zdecydowanie zbyt ciasny. Na nową siedzibę wybraliśmy CLB 7R Milowice, ponieważ znajduje się w bliskim sąsiedztwie drogi S86 oraz autostrady A4 zapewniającej szybki dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych. Lokalizacja ta gwarantuje nam dogodne warunki dystrybucji naszych towarów do kontrahentów krajowych jak i zagranicznych. – mówi Agnieszka Słaboń, Logistics Manager, Döllken Sp. z o.o.

– Przeprowadzka do Sosnowca, na większą i bardziej nowoczesną powierzchnię umożliwi również całkowite przeorganizowanie magazynu, co za tym idzie usprawnienie obsługi naszych klientów oraz podniesienie jej poziomu. Dzięki temu będziemy też mogli wdrożyć systemy zapewniające najwyższe normy jakości. – dodaje.

W Centrum Logistyczno-Biurowym 7R Sosnowiec-Milowice Döllken obejmie 2 000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 230 mkw. powierzchni biurowej. Z obiektu zlokalizowanego w Sosnowcu, firma będzie prowadziła dystrybucję swoich produktów na teren Polski, a także do krajów Europy Wschodniej: Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy i do krajów Bałkańskich, m.in. Serbii, Bośni i Hercegowina, Macedonii.

- Nasz obiekt w Sosnowcu, zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum miasta, w sąsiedztwie zakładów produkcyjnych, biur, sklepów czy ośrodka zdrowia, jest doskonałym miejscem do rozwoju działalności biznesowej firm z różnych sektorów - mówi Olga Brusik Senior Leasing Manager, 7R Logistic S.A.

– Cieszymy się, że te wszystkie atuty naszego nowego centrum logistycznego doceniła duża firma jaką jest Döllken i zdecydowała się na wynajem powierzchni magazynowej oraz biurowej w CLB 7R Milowice. Tym samym podpisana z Döllkenem umowa zakańcza proces komercjalizacji powierzchni magazynowej w tym obiekcie - dodaje.

Centrum Logistyczno-Biurowe 7R Milowice w Sosnowcu to obiekt typu small business unit (SBU) o łącznej powierzchni 7 600 mkw., oferujący niewielkie jednostki pod wynajem. Pod koniec grudnia 2014 r. do użytku została oddana część magazynowa, składająca się z dwóch hal magazynowych. Natomiast od I kwartału 2015 roku zostały udostępnione klimatyzowane powierzchnie biurowe z windą, oferowane w module open space do dowolnej aranżacji. CLB 7R Milowice zlokalizowane jest niespełna 4 km od centrum Sosnowca i 1km od drogi S86, dzięki czemu posiada wygodne połączenie ze wszystkimi miastami aglomeracji śląskiej oraz autostradą i lotniskami w Pyrzowicach i Balicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA