PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ad Akta wynajmuje powierzchnię w Segro Business Park Łódź

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 mar 2014 14:50

Ad Akta, jedna z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski, rozpoczęła współpracę z Segro. Firma zajmie ok. 2 800 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Segro Business Park Łódź.

REKLAMA

Ad Akta Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją i od 2002 roku świadczy usługi w zakresie archiwizacji zasobów aktowych, wykorzystując do tego najnowsze technologie. Ad Akta wynajęła ok. 2 400 mkw. powierzchni magazynowej oraz 350 mkw. biurowej w kompleksie Segro Business Park Łódź.

- Jesteśmy świadomi, że klienci powierzając nam swoje dokumenty, przekazują nam cenne i poufne dla nich informacje. Ad Akta jako firma profesjonalnie zajmująca się archiwizacją robi wszystko, aby zapewnić przekazanym zasobom informacyjnym należytą ochronę, stąd też inwestycja w nowy, większy i bardziej nowoczesny obiekt magazynowy. Wynajęta powierzchnia w Segro Business Park Łódź wyposażona jest w nowoczesne regały wysokiego składowania oraz najnowsze rozwiązania z zakresu zarządzania dokumentami i ich kompletacją - wózki kompletacyjne, kolektory danych - komentuje zawarcie umowy Dorota Karbowiak, dyrektor Archiwum Ad Akta.

- Polska Centralna jest trzecim pod względem podaży rynkiem magazynowym w Polsce. Lokalizacja tego rejonu na logistycznej mapie Europy oraz rozwój polskiej infrastruktury drogowej systematycznie przyciąga nowych najemców. Strategiczne położenie SEGRO Business Park Łódź umożliwia szybki dojazd do obiektu z wszystkich regionów Polski, co często jest znaczącym czynnikiem przy wyborze lokalizacji magazynów przez najemców. Bardzo cieszy nas fakt, że zalety łódzkiego parku SEGRO zostały docenione przez firmę Ad Akta i liczymy na owocną współpracę - dodaje Paweł Sapek, dyrektor Segro ds. Rozwoju na Europę Centralną.

Segro Business Park Łódź położony jest w odległości 6 kilometrów od centrum miasta przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi - ulicy Rokicińskiej, 15 kilometrów od połączenia z autostradą A2 oraz w odległości 2 kilometrów od skrzyżowania z autostradą A1. Docelowo kompleks zaoferuje 50 000 mkw. powierzchni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA