PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Amazon chce przyciągnąć pracowników bezpłatnym transportem

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 wrz 2014 11:27

Amazon chce przyciągnąć pracowników bezpłatnym transportem

Amazon obecnie rekrutuje tysiące nowych pracowników do swoich centrów logistycznych w Bielanach Wrocławskich niedaleko Wrocławia i w Sadach pod Poznaniem. Chcąc umożliwić mieszkańcom dalszych miast dostęp do centrów logistycznych, Amazon będzie oferował darmowe dojazdy bezpośrednio do swoich obiektów w obu regionach.

REKLAMA

Dzięki specjalnym autobusom, pracownicy będą mogli łatwo zarówno dotrzeć do pracy, jak i z niej wrócić. Linie autobusowe będą funkcjonować przez siedem dni w tygodniu, a rozkład ich kursowania będzie dostosowany do grafiku pracowników głównych zmian.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować bezpłatny transport w sąsiednich miejscowościach. Jest to ogromne ułatwienie dla potencjalnych pracowników - powiedział Kerry Person, dyrektor operacyjny Amazon w Europie Środkowo Wschodniej.

- Zależy nam na zapewnieniu komfortowego środowiska pracy wszystkim zatrudnionym przez nas osobom. Ułatwianie dojazdów do pracy jest tego ważnym elementem - dodaje.

Bezpośrednie połączenia z centrum logistycznym w Poznaniu będą dostępne w Gnieźnie, Wrześni, Środzie Wielkopolskiej, Wągrowcu, Obornikach, Kościanie i Grodzisku Wielkopolskim. We Wrocławiu transport będzie możliwy z Wałbrzycha, Legnicy, Brzegu, Świdnicy, Oławy, a także Trzebnicy, Jaworza i Oleśnicy. Oznacza to, że nawet osoby mieszkające 85 km od centrum logistycznego będą mogły pracować w firmie Amazon. Będą również miały zapewniony wygodny transport w trakcie okresu przedświątecznego.

Oprócz bezpłatnego transportu, Amazon oferuje swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz ciepły posiłek każdego dnia dostępny w stołówce jedynie za złotówkę. Amazon zapewnia również harmonogram pracy, dzięki któremu większość pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin jest zobowiązana do pracy cztery dni w tygodniu przez większość roku.

Polskie centra logistyczne zostaną włączone do europejskiej sieci Amazon. Pomogą sprostać obecnym i przyszłym oczekiwaniom klientów, którzy zamawiają coraz więcej towarów i usług z oferty firmy Amazon.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA