PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Amazon otwiera dla zwiedzających drugie centrum logistyczne

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 paź 2015 17:55

Amazon otwiera dla zwiedzających drugie centrum logistyczne Centrum logistyczne Amazon we Wrocławiu

1500 Polaków i Polek mogło zobaczyć na własne oczy działania operacyjne polskiego oddziału firmy. Stało się to możliwe dzięki zapoczątkowanej w kwietniu 2015 roku w Poznaniu inicjatywie dającej dostęp wszystkim zainteresowanym by zwiedzić centrum logistyczne Amazon. Amazon dziś otworzył także dla zwiedzających wrocławskie centrum logistyczne firmy.

REKLAMA

Wszyscy zainteresowani odwiedzeniem centrum w Bielanach Wrocławskich mogą zarezerwować bezpłatną wycieczkę po centrum na stronie internetowej. Możliwość zwiedzania jest dostępna dla wszystkich osób, które ukończyły 6. rok życia. Wycieczka trwa około godzinę i odbywa się w grupach liczących nie więcej niż 30 osób.

- Otworzyliśmy nasze centra dla zwiedzających, aby dać dostęp wszystkim zainteresowanym Amazon by na własne oczy przyjrzeli się działaniom naszej firmy, naszym nowoczesnym procesom logistycznym i warunkom pracy, które stworzyliśmy. Zachęcamy także do zwiedzania naszych centrów zainteresowanych pracą w Amazon. Wciąż prowadzimy rekrutacje na wiele stanowisk średniego i wyższego szczebla i rozpoczęliśmy także przygotowania do rekrutacji na sezon świąteczny – mówi Kerry Person, dyrektor operacyjny Amazon w Polsce.

- Centrum logistyczne Amazon odwiedzam już nie pierwszy raz i za każdym razem jest to dla mnie naprawdę interesujące przeżycie nie tylko dlatego, że Amazon zalicza się do największych pracodawców z mojego regionu, lecz także dlatego, że na niesamowicie nowoczesne działania logistyczne można patrzeć godzinami. Ogromną zaletą Amazon jest fakt, że każdemu pracownikowi oferuje bezpłatny dowóz do pracy, co jest niezwykle istotne w przypadku regionów dotkniętych wysokim bezrobociem – mówi Joanna Bronowicka, Wicewojewoda Dolnośląski.

Działania operacyjne Amazon w Polsce opierają się na sieci trzech centrów logistycznych zajmujących w sumie powierzchnię niemal 300 000 metrów kwadratowych. Do chwili obecnej firma utworzyła w polskich centrach logistycznych ponad 3500 stałych miejsc pracy i nadal prowadzi rekrutację. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA