PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Balice magnesem dla inwestorów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 sie 2016 13:23

Balice magnesem dla inwestorów fot. KJF Park Balice

W minioną środę, 3 sierpnia, odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego pod KJF Park Balice, nową inwestycję pod Krakowem, na terenie Gminy Liszki, koło lotniska w Balicach.

REKLAMA

Spółka KJ Fundusz przygotowała i rozpoczęła budowę kompleksu magazynowo – biurowego, o powierzchni zabudowy ponad 7 500 mkw. 

- KJF Park Balice to obiekt przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy potrzebują nowoczesnej powierzchni magazynowo - biurowej, wystawienniczej lub nawet tzw. lekkiej produkcyjnej. To obiekt położony w szczególnym miejscu na terenie Gminy Liszki, w bezpośrednim sąsiedztwie Miasta Krakowa, jego obwodnicy autostradowej i lotniska w Balicach. Jesteśmy przekonani, że jego lokalizacja, funkcjonalność, jakość wykonania jak i estetyka będą doskonale służyć zarówno jego najemcom, użytkownikom jak i ich pracownikom i współpracownikom. Żywimy też nadzieję że powstanie i uruchomienie KJF Park Balice pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój Gminy Liszki, między innymi poprzez utworzenie nowych miejsc pracy i wsparcie aktywność zawodowej jej mieszkańców - powiedział Andrzej Suszczyński, członek zarządu KJ Fundusz.

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma Skalski Sp Komandytowa, znany krakowski wykonawca obiektów kubaturowych, w tym komercyjnych, usługowych i biurowych. Finansowanie inwestycji zapewnia Alior Bank.

Najemcą pierwszej części KJF Park Balice będzie firma Amada, polski oddział japońskiego koncernu Amada. To międzynarodowy dostawca zaawansowanych technicznie i technologicznie rozwiązań dla przemysłu stalowego, w szczególności do obróbki stali. Zgodnie z planem, Amada rozpocznie działalność w nowych pomieszczeniach do końca tego roku, a zasadnicza część wynajętej przez nią powierzchni zostanie przeznaczona tzw. showroom, a więc część wystawienniczą, gdzie w celach promocyjnych jak i szkoleniowych prezentowane będą produkowane przez Amada maszyny i urządzenia. Już ten pierwszy najemca oznacza utworzenie około 20 nowych miejsc pracy.

KJ Fundusz zapowiada już zresztą kolejną inwestycje w bezpośrednim sąsiedztwie KJF Park Balice. W trakcie zaawansowanych prac przygotowawczych jest kolejny obiekt tego typu, o powierzchni ponad 7 tys. mkw. Jego realizacja planowana jest w przyszłym roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA