PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bo liczy się całokształt - 7rLogistic S.A oddane do użytku

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez DEKPOL S.A
  • 09 paź 2014 15:10

Bo liczy się całokształt - 7rLogistic S.A oddane do użytku

Na przełomie lipca i sierpnia 2014 Spółka DEKPOL S.A. z Pinczyna oddała do użytku obiekt dla firmy 7rLogistic S.A. zajmującej się przygotowaniem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnymi obiektami magazynowymi w Polsce.

REKLAMA

Inwestycja obejmowała swym zakresem budynek centrum magazynowo - logistycznego wraz z zapleczem biurowym i socjalnym, infrastrukturą techniczną oraz wewnętrznym układem drogowym.

W ramach inwestycji powstało 20 000 m² powierzchni użytkowej na kubaturze 261 200 m³ i co ważne przez cały okres procesu inwestycyjnego prace przebiegały zgodnie z harmonogramem.

Obiekt zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta przy ulicy Magnackiej w Gdańsku - Kowale. Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję budynku, ale także jego znakomite wykorzystanie.

Nowopowstały obiekt wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania instalacyjne m.in. oddymianie, instalację tryskaczową, grawitacyjne odwodnienie dachu, klimatyzację, itp., zapewniając tym samym użytkującym obiekt bezpieczeństwo i komfort.

Dodatkowo obszar wokół hali wyposażony jest w plac manewrowy oraz parking dla samochodów osobowych.

Warto dodać, że wybudowany obiekt uzyskał pozytywną opinię Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim oraz decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego udzielającego pozwolenia na użytkowanie.

Obecnie odbywają się procedury związane z przekazywaniem pomieszczeń oraz szkoleniami z obsługi poszczególnych urządzeń i instalacji przygotowanych dla Inwestora oraz ewentualnych najemców obiektu.

W opinii Prezesa Zarządu Spółki DEKPOL S.A Mariusza Tuchlin rok 2014 zapowiada się interesująco pod względem inwestycji. Według planów w ciągu najbliższych miesięcy ma się zakończyć realizacja wielu nowych, ważnych obiektów, a w planach już kolejne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Multimedia

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA