PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CAT LC Polska rozszerza współpracę z Segro

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 gru 2013 14:08

CAT LC Polska rozszerza współpracę z Segro

Firma CAT LC Polska powiększyła powierzchnię wynajmowaną w ramach Segro Business Park Warsaw, Ożarów. Na mocy zawartej umowy deweloper przekaże najemcy terminal cross-dock o powierzchni ponad 4 600 mkw. z towarzyszącym modułem biurowym. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2014 roku.

REKLAMA

CAT LC Polska jest operatorem logistycznym należącym do międzynarodowego koncernu Groupe CAT.  W Polsce swoich klientów obsługuje od 1994 r. oferując kompleksowe usługi logistyczne w zakresie dystrybucji krajowej przesyłek.

Obiekt dla CAT LC Polska jest realizowany w systemie build-to-suit.

- W CAT LC Polska przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszego serwisu zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na naszej firmie w związku z obsługą logistyczną większości sieci dealerskich samochodów osobowych i ciężarowych w Polsce. Typ terminala przeładunkowego, jego lokalizacja, funkcjonalność oraz niezawodność wszelkich instalacji w równym stopniu wpływają na szybkość oraz jakość naszych usług co flota ciężarówek. Nowy obiekt w Duchnicach będzie odgrywać w naszych procesach logistycznych kluczową rolę, kończąc istotny etap modernizacji i rozwoju naszej infrastruktury przeładunkowej w Polsce - mówi Rafał Krajewski, dyrektor CAT LC na Europę Środkową i Wschodnią.

To już drugi obiekt firmy CAT LC Polska na terenie Segro Business Park Warsaw, Ożarów. W pierwszej połowie 2013 roku firma zwiększyła wynajmowaną powierzchnię 7 000 mkw. o dodatkowe 2 600 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej oraz przedłużyła najem o kolejne niemal 4 lata . W czerwcu 2013 roku CAT LC Polska również rozpoczął operację w największym parku Segro w Europie Centralnej - Segro Logistics Park Stryków.

Obiekt dla CAT LC Polska jest realizowany w ramach II fazy Segro Business Park Warsaw, Ożarów, po zakończeniu której dostępna powierzchnia inwestycji zostanie zwiększona o dodatkowe 46 600 mkw. Kompleks, obecnie składający się z czterech wolnostojących budynków, zaoferuje docelowo 83 000 mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA