PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE GI szykuje miliard na inwestycje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lis 2016 07:37

CBRE GI szykuje miliard na inwestycje fot. Hillwood

Nawet miliard euro wyda w ciągu najbliższych 12 miesięcy firmy CBRE Global Investors na projekty w Niemczech i Europie Centralnej.

REKLAMA

Przypomnijmy, w listopadzie CBRE Global Investors podpisało ostateczną umowę nabycia potężnego portfela magazynowego firmy Hillwood na terenie Niemiec oraz Polski. Właściciela zmieni ponad 220 tys. mkw. powierzchni.

- Ten portfel to najwyższa jakość. Mamy szczęście, że udało nam się przejąć główne nieruchomości od firmy Hillwood - tłumaczy Grzegorz Ryszka, Head of Transactions CEE, CBRE Global Investors.

Jak dodaje John Mulqueen, Head of Transactions EMEA, CBRE Global Investors, firma posiada jeszcze więcej środków na akwizycje.

- Niektóre nieruchomości są prawdziwym dziełem sztuki, inne oferują zdywersyfikowaną strukturę najemców, jeszcze inne są na etapie realizacji, ale mają jedną rzecz wspólną. Znajdują się w Niemczech i Polsce, czyli kluczowych lokalizacjach logistycznych w Europie - komentuje Ryszka.

W ramach transakcji właściciela zmieni m.in. projekt Hillwood Gdańsk (122,5 tys. mkw. powierzchni - 4 projekty oddane do użytku), Hillwood Bielsko-Biała (41,5 tys. mkw. z dwoma budynkami i sześcioma najemcami), Ozarow I (12,5 tys. mkw. z pięcioma najemcami), Hillwood Wrocław I (istniejące 90 tys. mkw.). 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA