PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dachser zwiększa powierzchnię magazynów

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 lut 2017 13:34

Dachser zwiększa powierzchnię magazynów Śląskie Centrum Logistyczne

Globalna firma logistyczna Dachser powiększyła wynajmowaną powierzchnię magazynową w Śląskim Centrum Logistycznym do 4,3 tys. mkw. Jednocześnie firma podpisała z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę przedłużającą najem dotychczas wynajmowanej powierzchni na kolejne trzy lata.

REKLAMA

Dachser  jest klientem Biura Inwestycji Kapitałowych już od ośmiu lat. - Przedłużenie umowy najmu przez Dachser potwierdza, że nasza oferta magazynowa jest bardzo dobrze dopasowana do oczekiwań klientów. To bardzo ważne szczególnie w momencie przygotowywanej rozbudowy Śląskiego Centrum Logistycznego, które docelowo powiększy się łącznie o około 25 tys. mkw. Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie najemców w tym regionie. Realizacja projektu przełoży się jednocześnie na dalszą poprawę osiąganych wyników przez Grupę Kapitałową – podkreślił Mirosław Koszany, prezes Biura Inwestycji Kapitałowych.

Rozbudowa parku logistycznego w Sosnowcu jest jednym z celów emisyjnych, na realizację którego BIK pozyskał środki z niedawnej publicznej emisji akcji. Grupa zarządza aktualnie trzema parkami logistycznymi: Centrum Logistycznym Kraków I, Centrum Logistycznym Kraków II oraz Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 55,8 tys. mkw. W ramach dywersyfikacji działalności zajmuje się także budową i wynajmem powierzchni handlowych w segmencie parków handlowych (retail parków).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA