PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dekofilm przenosi produkcję do nowego projektu Panattoni

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 maj 2017 12:35

Dekofilm przenosi produkcję do nowego projektu Panattoni Panattoni Park Radzymin

Panattoni Europe podpisał umowę najmu z Dekofilm Polska, producentem folii termokurczliwych i rozciągliwych do pakowania żywności. Przedmiotem transakcji jest 7350 mkw. w nowej inwestycji dewelopera.

REKLAMA

Dekofilm Polska przenosi produkcję do Panattoni Park Radzymin. Przedsiębiorstwo Dekofilm Polska, producent folii termokurczliwych i rozciągliwych do pakowania żywności wynajął 7350 mkw. w powstającym kompleksie Panattoni Park Radzymin. Produkcja i składowanie zarówno gotowych produktów, jak i komponentów realizowane będą na 6800 mkw., zaś powierzchnia socjalno-biurowa zajmie 550 mkw. Do nowej lokalizacji najemca przeprowadzi się w pierwszym kwartale 2018 r. z dotychczasowej siedziby na Tarchominie.

- Skrupulatnie przeanalizowaliśmy potrzeby Dekofilm i niedoskonałości dotychczasowej lokalizacji najemcy. Nasze doświadczenie i kompetencje w zakresie doradztwa pozwoliły zaprojektować powierzchnię w pełni dostosowaną do potrzeb produkcyjnych i magazynowych przedsiębiorstwa. Wyróżniać ją będą specjalistyczne instalacje, niezależna wentylacja czy ogrzewanie. Kontrakt podpisany został na 10 lat, a w warunkach umowy pośredniczyli eksperci z firmy JLL - komentuje Marek Dobrzycki, dyrektor zarządzający Panattoni Europe.

- Relokacja do Panattoni Park Radzymin pozwoli nam zmodernizować i usprawnić procesy produkcyjne, jak i będzie miała wymierny wpływ na nasze możliwości logistyczne. Bliskość drogi szybkiego ruchu S8 i Warszawy oraz wysokie parametry techniczne obiektu ogromne atuty nowej lokalizacji - mówi Wojciech Zdzieborski, prezes zarządu Dekofilm Polska.

Kontrakt podpisany został na 10 lat, a w warunkach umowy pośredniczyli eksperci z firmy JLL.

- Relokacja to dla każdej firmy spore wyzwanie, szczególnie, gdy mowa jest o przeniesieniu zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych. Dlatego zawsze staramy się zaplanować ten proces możliwie najsprawniej i wesprzeć klienta na każdym jego etapie. Oferta Panattoni Park Radzymin w pełni odpowiada potrzebom Dekofilmu, a nowa lokalizacja będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi biznesu firmy - komentuje Joanna Choromańska, Business Development BTS Manager, JLL.

Panattoni Park Radzymin to nowa inwestycja dewelopera zlokalizowana ok. 30 km od centrum Warszawy, przy drodze ekspresowej S8 w kierunku Białegostoku, obok węzła Radzymin Północny i przebiegu obwodnicy Marek. Kompleks docelowo składać się będzie z ok. 55 tys. m kw. nowoczesnej i łatwo adaptowalnej powierzchni produkcyjno-magazynowej. W pierwszej fazie realizacji inwestycji, której finalizacja przypada na pierwszy kwartał 2018 r. ─ dostarczonych zostanie 27 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA