PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DHL powiększa powierzchnię najmu w Prologis Park Dąbrowa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 paź 2012 11:32

DHL powiększa powierzchnię najmu w Prologis Park Dąbrowa

Firma DHL wynajęła dodatkowe 10,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Prologis Park Dąbrowa. W ten sposób firma ta zajmuje już w kompleksie 44,6 tys. mkw.

REKLAMA

DHL wynajęła dodatkową powierzchnię w budynkach 2, 3 i 4.

- Strategiczna lokalizacja Prologis Park Dąbrowa Górnicza oraz wysoce wykwalifikowana kadra okazały się doskonałą bazą dla działań naszych klientów w południowej Polsce - powiedział Michał Czarnecki, vice president leasing and development Prologis na Polskę. - Nasz park w dalszym ciągu cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, czego dowodem jest fakt, że dysponujemy już tylko jednym wolnym modułem o powierzchni 6 200 metrów kwadratowych - dodaje.

DHL jest jednym z największych klientów Prologis na świecie. Firma wynajmuje łącznie ponad 1,1 miliona metrów kwadratowych powierzchni w centrach dystrybucyjnych Prologis znajdujących się w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

- Umowa najmu z DHL jest jedną z największych transakcji na polskim rynku magazynowym, co świadczy o sile gospodarczej południowej Polski. Udało nam się zrealizować transakcję z wiarygodnym partnerem z branży deweloperskiej oraz wynegocjować idealne warunki najmu powierzchni handlowej dla naszego Klienta. Ta transakcja najmu jest również dowodem na to, że stały rozwój infrastruktury zwiększa wartość i atrakcyjność regionalnych centrów dystrybucyjnych dla klientów z branży logistycznej w Polsce - powiedział Patrick Kurowski, head of industrial & logistics w CBRE w Polsce.

Prologis Park Dąbrowa to centrum dystrybucyjne obejmujące dziesięć budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni wynoszącej 144 000 metrów kwadratowych.

Klientami parku również są: 7R Solution, ABRA, ANL, Euro-Pegaz Logistyka, FIEGE, GTX HANEX PLASTIC, Kamis, Magna Automotive Poland, Premium oraz Rhenus Contract Logistics.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA