PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dobrzycki: Polska ma potencjał, brakuje tylko gruntów

  • Autor: Cezary Szczepański
  • 29 paź 2015 07:51

Dobrzycki: Polska ma potencjał, brakuje tylko gruntów Robert Dobrzycki, partner zarządzający Panattoni Europe

Boom inwestycyjny na rynku magazynowym ma swoje negatywne konsekwencje. - Powoli na horyzoncie zaczyna pojawiać się problem braku dużych gruntów pod największe inwestycje - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Robert Dobrzycki, partner zarządzający Panattoni Europe.

REKLAMA

Jak zauważa Robert Dobrzycki, już dziś konieczne są działania, które doprowadzą do większej oferty gruntów inwestycyjnych. - Przedstawiciele stref muszą działać, by tworzyć tego typu miejsca do budowy. W połączeniu z promocją da to świetne rezultaty – radzi.

Wciąż konieczne są działania związane z przyciąganiem nowych inwestorów zainteresowanych wynajmem powierzchni. - Można to robić tylko poprzez dobry marketing. Polska, biorąc pod uwagę wszystkie kraje Unii Europejskiej, jest najlepsza dla lokowania inwestycji magazynowych. Tyle, że nie wszyscy o tym wiedzą – komentuje Dobrzycki.

Innym problemem, z którym muszą sobie poradzić firmy działające w branży, jest kwestia pracowników. Brakuje dobrze przygotowanych kadr, szczególnie w zachodniej Polsce. Panattoni znalazł rozwiązanie. - Dzięki lepszej infrastrukturze firmy poszukują szans na wschodzie. Dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w projekty w Rzeszowie i Lublinie - dodaje Robert Dobrzycki.

Pomimo potencjalnych problemów partner zarządzający Panattoni Europe jest pewny, że rynek czeka dalszy rozwój. - Jeśli nie stanie się nic złego w gospodarce, czekają nas dobre lata – deklaruje Robert Dobrzycki. Jak zaznacza, nie zmienia to faktu, że trzeba pracować nad rozwojem rynku.

 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA