PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duża umowa najmu w centrum logistycznym P3

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sty 2015 13:13

P3 Logistic Parks podpisał umowę najmu na 25 445 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w swoim parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy z Grupą Fiege, jednym z największych operatorów łańcucha dostaw w Europie.

REKLAMA

Fiege, rodzinna firma, działająca w międzynarodowej logistyce, przedłużyła dotychczasowe umowy najmu oraz podpisała nową umowę, zwiększając zajmowaną powierzchnię w P3 Mszczonów do ponad 46 000 mkw. Firma Fiege, której siedziba główna znajduje się w Greven (Niemcy) jest również właścicielem innego budynku magazynowego znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

- Wraz ze wzrostem działalności w Polsce, firma Fiege potrzebowała większej powierzchni, aby zapewnić stałą obsługę swoim międzynarodowym klientom. Mszczonów, ze względu na bliskość Warszawy oraz bezpośrednie połączenia drogowe z ważniejszymi miastami regionalnymi w kraju oraz połączenia do Niemiec, jest atrakcyjną lokalizacją. Decyzja firmy Fiege o pozostaniu i zwiększeniu zakresu obecności w parku P3 Mszczonów stanowi odzwierciedlenie bliskiej, długoterminowej relacji, którą nasz zespół zbudował z tą firmą - powiedział Piotr Wąs, Leasing & Development Director w P3 Polska.

P3 Mszczonów znajduje się w odległości około 50 km na południowy zachód od Warszawy i oferuje bezpośredni dojazd do sieci autostrad obsługujących Katowice, Łódź i Poznań, a także połączenie z Berlinem. Park umożliwia wybudowanie ponad 180 000 mkw. dodatkowych obiektów magazynowych w tej lokalizacji.

Drugi park logistyczny P3 w Polsce znajduje się pod Poznaniem, w rozwijającym się węźle logistycznym w Gądkach. P3 zamierza dodać kolejne dwa parki do swojego portfolio w Polsce po sfinalizowaniu uzgodnionych zakupów od CA Immobilien: terenu w Błoniu, w odległości 30 km na zachód od Warszawy, oraz w Piotrkowie, w centralnej części kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA