PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duża umowa najmu w centrum logistycznym P3

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sty 2015 13:13

P3 Logistic Parks podpisał umowę najmu na 25 445 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w swoim parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy z Grupą Fiege, jednym z największych operatorów łańcucha dostaw w Europie.

REKLAMA

Fiege, rodzinna firma, działająca w międzynarodowej logistyce, przedłużyła dotychczasowe umowy najmu oraz podpisała nową umowę, zwiększając zajmowaną powierzchnię w P3 Mszczonów do ponad 46 000 mkw. Firma Fiege, której siedziba główna znajduje się w Greven (Niemcy) jest również właścicielem innego budynku magazynowego znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

- Wraz ze wzrostem działalności w Polsce, firma Fiege potrzebowała większej powierzchni, aby zapewnić stałą obsługę swoim międzynarodowym klientom. Mszczonów, ze względu na bliskość Warszawy oraz bezpośrednie połączenia drogowe z ważniejszymi miastami regionalnymi w kraju oraz połączenia do Niemiec, jest atrakcyjną lokalizacją. Decyzja firmy Fiege o pozostaniu i zwiększeniu zakresu obecności w parku P3 Mszczonów stanowi odzwierciedlenie bliskiej, długoterminowej relacji, którą nasz zespół zbudował z tą firmą - powiedział Piotr Wąs, Leasing & Development Director w P3 Polska.

P3 Mszczonów znajduje się w odległości około 50 km na południowy zachód od Warszawy i oferuje bezpośredni dojazd do sieci autostrad obsługujących Katowice, Łódź i Poznań, a także połączenie z Berlinem. Park umożliwia wybudowanie ponad 180 000 mkw. dodatkowych obiektów magazynowych w tej lokalizacji.

Drugi park logistyczny P3 w Polsce znajduje się pod Poznaniem, w rozwijającym się węźle logistycznym w Gądkach. P3 zamierza dodać kolejne dwa parki do swojego portfolio w Polsce po sfinalizowaniu uzgodnionych zakupów od CA Immobilien: terenu w Błoniu, w odległości 30 km na zachód od Warszawy, oraz w Piotrkowie, w centralnej części kraju.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA