PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duży najemca w Panattoni Park Szczecin

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 11 kwi 2018 12:05

Duży najemca w Panattoni Park Szczecin Produkty Party Deco (mat.pras.)

Do grona najemców Panattoni Park Szczecin dołączyła spółka Party Deco. Firma wynajęła blisko 10 tys. mkw. powierzchni hali magazynowej wraz z powierzchnią biurową. To jedna z największych transakcji w tym rejonie Polski. 

REKLAMA

- Firma PartyDeco powstała w 1995 roku  i w tej chwili rozwinęliśmy się do takiego stopnia, iż powstaje dla nas nowe centrum logistyczno-produkcyjne w Załomiu o powierzchni 10 tys. mkw. obsługujące całą Europę. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu do 120 osób. Dodatkowo warto wspomnieć, iż posiadamy również biura w Szczecinie na prawobrzeżu o powierzchni 1000 mkw.  - powiedział prezes zarządu spółki PartyDeco - Mikołaj Gabryel.

 - To jedna z największych transakcji w tym rejonie Polski. Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji powierzchni magazynowej, naszego klienta tj. spółki PartyDeco, dokonaliśmy pełnej analizy rynku powierzchni magazynowych klasy A w Szczecinie, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje powierzchni do wynajęcia zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami klienta. Ostatecznie klient podjął decyzję o wyborze jednego największych i rozpoznawalnych parków logistycznych na lokalnym rynku pn. „Panattoni Park Szczecin” w Szczecinie, który należy do międzynarodowej Grupy Panattoni Europe  – spółka aktywnie inwestująca w sektorze nieruchomości komercyjnych -  powiedział dyrektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property - Patryk Litwiniuk.

- Podaż nowoczesnych powierzchni magazynowych klasy A na lokalnym rynku w Szczecinie, ma stałą tendencję wzrostową. Nowi deweloperzy, którzy zrealizowali wiele inwestycji oferujących powierzchnie magazynowe klasy A na terenie całej Polski, a nie byli dotychczas obecnie rynku komercyjnym w  Szczecinie, obecnie planują budową nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Wśród największych, zrealizowanych inwestycji w minionym 2017 roku, można wymienić w Szczecinie Panattoni Amazon BTS o powierzchni 161 tys. mkw - dodał.  

- Panattoni Park Szczecin to nowoczesne centrum dystrybucyjne położone w strategicznej lokalizacji – w niedalekiej odległości od autostrady A6 wiodącej do Berlina i w pobliżu drogi S3. Ponadto, tuż przy parku znajduje się przystanek autobusowy, a także stacja kolejowa. Te punkty komunikacji publicznej stały się kluczowe dla PartyDeco w doborze tej lokalizacji i pozwoliły sprostać priorytetowemu kryterium najemcy -  łatwemu dostępowi do parku publicznym transportem. Dlatego obecność PartyDeco w Panattoni Park Szczecin jest dla nas szczególna i potwierdza naszą strategię tworzenia najlepszych z możliwych lokalizacji dla naszych klientów, w której zapisana jest nie tylko bliskość do kluczowych węzłów drogowych, ale i dbałość o pracowników naszych najemców –  powiedziała Dorota Jagodzińska, Managing Director, Panattoni Europe.

Panattoni Park Szczecin to nowoczesne centrum dystrybucyjne o strategicznym położeniu - tuż przy węźle Szczecin Dąbie, zaledwie 1 km od autostrady A6 wiodącej do Berlina. Bliskość drogi S3, a także bezpośrednie sąsiedztwo Specjalnej Strefy Ekonomicznej i niedaleka odległość od stacji kolejowej, zapewnia doskonałą bazę logistyczną i produkcyjną dla najemców.

W procesie wyboru powierzchni magazynowej, Najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA