PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duży najemca w Prologis Park Sochaczew

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 gru 2015 11:23

Duży najemca w  Prologis Park Sochaczew Prologis Park Sochaczew

Firma NAVO Orbico wynajęła 12,1 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Prologis Park Sochaczew.

REKLAMA

Navo Orbico dostarcza swoje produkty do ponad 100 najważniejszych sieci handlowych oraz kilkunastu tysięcy niezależnych punktów sprzedaży w całej Polsce. Firma wprowadzi się do wynajętego budynku magazynowego w I kwartale 2016 roku.

- Wybraliśmy Prologis Park Sochaczew ze względu na jego doskonałą lokalizację, która zapewnia nam szybkie dotarcie do naszych klientów oraz sprawną dystrybucję produktów na terenie całego kraju” – powiedział Krzysztof Gnoiński, dyrektor Logistyki i Zakupów, NAVO Orbico – Dodatkowym atutem jest obecność naszego strategicznego partnera firmy P&G w tym samym parku. Dzięki temu czas odbioru towarów został skrócony do minimum, a w logistyce taka korzyść jest na wagę złota - dodaje.

- NAVO Orbico doceniło potencjał naszego parku w Sochaczewie, który stał się ważnym elementem ich struktury biznesowo-logistycznej – powiedziała Kamila Pruk, Leasing Manager Prologis w Polsce. - Nowoczesne magazyny Prologis wyróżniają się dużą elastycznością i mogą być dostosowane do potrzeb firm prowadzących zróżnicowaną działalność. Oferowana przez nas wysokiej jakości powierzchnia w pełni odpowiada potrzebom naszego nowego klienta, gdyż umożliwia dowolną aranżację przestrzeni – od powierzchni logistycznej, przez produkcyjną, po reprezentacyjne biura- dodaje.

Prologis Park Sochaczew to centrum dystrybucyjne składające się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 100 tys. metrów kwadratowych. Park może zostać rozbudowany o kolejne 73 000 metrów kwadratowych. Jest zlokalizowany na wschodnich krańcach Sochaczewa, tuż przy drodze krajowej DK92 (Warszawa-Berlin), 17 kilometrów od autostrady A2 i około 50 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Dodatkowo kompleks wyposażony jest w bocznicę kolejową połączoną z międzynarodową linią kolejową (Berlin-Moskwa)

Z portfolio ponad 2,2 miliona metrów kwadratowych Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 30 września 2015 r.).

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA