PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duży najemca w Prologis Park Sochaczew

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 gru 2015 11:23

Duży najemca w  Prologis Park Sochaczew Prologis Park Sochaczew

Firma NAVO Orbico wynajęła 12,1 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Prologis Park Sochaczew.

REKLAMA

Navo Orbico dostarcza swoje produkty do ponad 100 najważniejszych sieci handlowych oraz kilkunastu tysięcy niezależnych punktów sprzedaży w całej Polsce. Firma wprowadzi się do wynajętego budynku magazynowego w I kwartale 2016 roku.

- Wybraliśmy Prologis Park Sochaczew ze względu na jego doskonałą lokalizację, która zapewnia nam szybkie dotarcie do naszych klientów oraz sprawną dystrybucję produktów na terenie całego kraju” – powiedział Krzysztof Gnoiński, dyrektor Logistyki i Zakupów, NAVO Orbico – Dodatkowym atutem jest obecność naszego strategicznego partnera firmy P&G w tym samym parku. Dzięki temu czas odbioru towarów został skrócony do minimum, a w logistyce taka korzyść jest na wagę złota - dodaje.

- NAVO Orbico doceniło potencjał naszego parku w Sochaczewie, który stał się ważnym elementem ich struktury biznesowo-logistycznej – powiedziała Kamila Pruk, Leasing Manager Prologis w Polsce. - Nowoczesne magazyny Prologis wyróżniają się dużą elastycznością i mogą być dostosowane do potrzeb firm prowadzących zróżnicowaną działalność. Oferowana przez nas wysokiej jakości powierzchnia w pełni odpowiada potrzebom naszego nowego klienta, gdyż umożliwia dowolną aranżację przestrzeni – od powierzchni logistycznej, przez produkcyjną, po reprezentacyjne biura- dodaje.

Prologis Park Sochaczew to centrum dystrybucyjne składające się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 100 tys. metrów kwadratowych. Park może zostać rozbudowany o kolejne 73 000 metrów kwadratowych. Jest zlokalizowany na wschodnich krańcach Sochaczewa, tuż przy drodze krajowej DK92 (Warszawa-Berlin), 17 kilometrów od autostrady A2 i około 50 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Dodatkowo kompleks wyposażony jest w bocznicę kolejową połączoną z międzynarodową linią kolejową (Berlin-Moskwa)

Z portfolio ponad 2,2 miliona metrów kwadratowych Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 30 września 2015 r.).

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA