PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dwie kolejne realizacje Eko-Systemu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lut 2015 09:39

W branży budowlanej zima na ogół wiąże się z przestojami. W tym roku jednak pogoda okazała się być łaskawa, przez co prace mogły iść niemal pełną parą. W efekcie białostocka spółka Eko-System już w lutym ukończyła jedno z realizowanych ostatnio przedsięwzięć oraz rozpoczęła kolejną inwestycję.

REKLAMA

Pierwszy, zakończony projekt to rozbudowa magazynu należącego do firmy Interchemall z Grodziska Mazowieckiego - producenta izolacji i uszczelnień ze spienionych tworzyw sztucznych.

- W tym wypadku nasze zadanie polegało na dobudowaniu przestrzeni magazynowej do istniejącego już budynku. Przed przystąpieniem do prac powierzchnia hali wynosiła 8000 mkw., dziś przekracza ona 12 000 mkw. - opisuje Antoni Puczkowski, dyrektor techniczny Eko-Systemu.

Z kolei druga, rozpoczęta właśnie inwestycja realizowana jest na rzecz Kompanii Piwowarskiej S.A. i obejmuje stworzenie pomostu technicznego wewnątrz budynku Browaru Poznań. Efektem prac białostockiej spółki będzie wykonana ze stali kładka o długości 68 metrów bieżących.

Co istotne, z uwagi na cykl produkcyjny, pomost ten będzie musiał powstać w nadzwyczajnie krótkim czasie.

- W przeszłości mieliśmy już przyjemność współpracować z Kompanią Piwowarską, podejmując się m. in. budowy hali magazynowej i rozlewni piwa puszkowego w Poznaniu czy budowy i modernizacji kompleksu budynków na terenie Browaru Białystok - przypomina Robert Kostro, prezes Eko-Systemu. - Nic więc dziwnego, że w przypadku prac, które musiały być wykonane w ekspresowym tempie spółka po raz kolejny postawiła na sprawdzonego partnera - dodaje.

Eko-System na rynku budowlanym działa od roku 1994. Przedsiębiorstwo specjalizuje się przede wszystkim w wykonaniu zadań inwestycyjnych w systemie generalnego wykonawcy.

W ramach swojej działalności firma realizuje m. in. kompleksowe budowy i modernizacje budynków, hale magazynowe, domy jednorodzinne i pawilony handlowo-usługowe w różnych systemach, wszystkie roboty wodno-kanalizacyjne i C.O., wszelkiego typu elewacje z dociepleniem, a także roboty drogowe wraz z zagospodarowaniem terenu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA