PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektor Prologis podczas Property Forum 2012: Będziemy ostrożnie podchodzić do inwestycji

  • Autor: Paulina Mroziak
  • 19 wrz 2012 18:14

Dyrektor Prologis podczas Property Forum 2012: Będziemy ostrożnie podchodzić do inwestycji

ProLogis planuje w najbliższym czasie skoncentrować się na zabudowaniu gruntów, które posiada w swoim portfolio. - Będziemy koncentrowali się na pięciu regionach Polski: Górny Śląsk, Dolny Śląsk, region warszawski, centrum oraz Poznań - powiedziała Ewa Zawadzka, Business Development Director, Prologis podczas Property Forum 2012.

REKLAMA

Jak przyznała Ewa Zawadzka, Prologis przygląda się wschodnim terenom kraju, ale inwestycyjnie koncentruje się na tych pięciu lokalizacjach kluczowych. - „Mikro-rynki" wciąż nie posiadają tyle potencjału, aby dorównać tej piątce - dodała.

- Na pewno będziemy ostrożnie podchodzić do inwestycji - w obecnej sytuacji gospodarczej jest to dużo bardziej przemyślany proces i wymaga
więcej czasu - podkreśliła Ewa Zawadzka.

Jak przyznała, w planach firmy jest wykorzystanie istniejących powierzchni magazynowych, by zaproponować najemcom powierzchnie tymczasowe oraz umowy krótkoterminowe.

- Te działania to przejaw bardziej ostrożnego podejścia do rynku. Chcemy połączyć dwa kierunki działań - z jednej strony ostrożną i ustabilizowaną
ekspansję dla projektów built-to-suit, a z drugiej - najem powierzchni, które posiadamy w tej chwili - podsumowała przedstawicielka Prologis.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • rubek 2012-09-20 11:24:56
    Zapowiadało, że się jesień będzie szczytem inwestycji, ale jednak deklaracje są odwrotnie. Ciekawe jestem jak rok zakończy się dla Jartomu i czy inwestorzy będą próbowali przejąć ich hale pod Warszawą, które wystawiono w tak korzystnych cenach. Najbliższe tygodnie wszystko wyjaśnią.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA