PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dystrybutor podłóg w ECI Annopol

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 paź 2015 08:15

Dystrybutor podłóg w ECI Annopol Annopol Busines Park

Konsultanci Axi Immo wspierali firmę Bel-Pol w negocjacjach umowy najmu w parku magazynowym ECI Annopol Business Park. Dystrybutor podłóg i drzwi wynajął 580 mkw. powierzchni magazynowej na okres 5 lat.

REKLAMA

Bel-Pol jest polską firmą założoną w 1991 roku. Zajmuje się dystrybucją elementów wykończenia wnętrz – przede wszystkim drzwi i podłóg. W skali roku firma osiąga przychody o wysokości 200 mln zł, plasując się w ścisłej czołówce w branży. Obsługuje klientów detalicznych, hurtowych i inwestycyjnych. Bel-Pol zatrudnia ponad 400 osób.

- Dla zapewnienia konsumentom wysokiego poziomu dostępności produktów prowadzimy intensywne działania dystrybucyjne. W związku z ciągłym rozwojem naszej działalności zdecydowaliśmy się na wynajęcie powierzchni magazynowej w parku magazynowym ECI Annopol Business Park. Obiekt wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom zarówno pod względem wielkości, lokalizacji, specyfikacji technicznej, jak i warunków umowy najmu – komentuje Wiesław Maślanka, kierownik regionu Łódzkie-Mazowieckie z Bel-Pol.

- Nasz park cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z wielu branż. Staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie zarówno firm produkcyjnych, jak i logistycznych. W naszej ofercie znajdują się powierzchnie magazynowe i elastyczne powierzchnie biurowe o podwyższonym standardzie. Dużym atutem parku jest lokalizacja zaledwie 15 min od centrum Warszawy oraz bliskość pętli tramwajowej – mówi Agnieszka Kozłowska, przedstawiciel firmy ECI.

- Naszym celem był wybór lokalizacji uwzględniającej wymagania klienta oraz  uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków najmu. Bel-Pol zdecydował się na wysokiej jakości powierzchnię magazynową, w lokalizacji najbardziej odpowiedniej do zaopatrzenia sklepów na Targówku i w Jankach, realizacji dostaw dla klientów instytucjonalnych oraz do indywidualnych odbiorców. Powierzchnia została przygotowana tak, aby spełnić szczególne potrzeby najemcy w zakresie wykorzystania magazynu. Dzięki udanej współpracy wszystkich stron założone cele zostały zrealizowane – dodała Anna Peczela, Industrial & Logistic Consultant w Axi Immo.

ECI Annopol Business Park to centrum magazynowo-logistyczne oferujące 32 tys. mkw. powierzchni do wynajęcia. Budynki klasy A dostosowane są do klientów z różnych branż. 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA