PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z Żerania do krajów bałtyckich

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 mar 2016 10:43

Z Żerania do krajów bałtyckich Segro Business Park Warsaw, Żerań

Atlanta A.M., wyłączny dystrybutor spożywczej marki Melissa Primo Gusto w Polsce, przedłużył umowę najmu w Segro Business Park Warsaw Żerań na kolejne trzy lata. To stąd będzie dystrybuować towary na kraje bałtyckie.

REKLAMA

W transakcji pośredniczyła firma doradcza Colliers International. W magazynie o powierzchni 1 750 mkw. przechowywane będą produkty spożywcze: m.in. makarony, przetwory pomidorowe i kremy balsamiczne.  

Firma Atlanta A.M., obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, należy do greckiej grupy Melissa Kikizas, która działa w przemyśle spożywczym od ponad sześciu dekad i obecna jest na rynkach ponad trzydziestu pięciu krajów na całym świecie. Spółka dostarcza produkty, charakterystyczne dla śródziemnomorskich regionów, poczynając od makaronów, przez przetwory pomidorowe, oliwki i oliwy, aż po oryginalne kremy balsamiczne czy chałwy. Z siedziby, znajdujące się na terenie kompleksu Segro w Żeraniu, firma prowadzi dystrybucję towarów na terenie Polski, a w najbliższym czasie planuje rozszerzyć działalność na kraje bałtyckie.

Segro Business Park Warsaw, Żerań składa się z sześciu obiektów magazynowych, oferujących najemcą powierzchnię typu small business unit już od 500 mkw. Kompleks zlokalizowany jest w pobliżu Trasy Toruńskiej, wchodzącej w skład północnej obwodnicy Warszawy, zapewniając prowadzenie efektywnej działalności dystrybucyjnej na terenie całej aglomeracji miejskiej. Lokalizacja obiektu w pobliżu autostrady A2 zapewnia dogodną komunikację na terenie kraju, a także do największych stolic europejskich.

 

 

 

 

 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA