PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Electrolux potrzebuje przestrzeni

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 kwi 2017 12:21

Electrolux potrzebuje przestrzeni MLP Pruszków I

Electrolux zwiększy o około 3,7 tys. mkw. wynajmowaną powierzchnię magazynową w parku MLP Pruszków I należącym do MLP Group. Dodatkowy metraż zostanie przekazany do końca 2017 r. W sumie Electrolux będzie korzystał łącznie z ponad 21 tys. mkw.

REKLAMA

Firma Electrolux Poland podpisała umowę z MLP Group dotyczącą zwiększenia wynajmowanej nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I o dodatkowe 3,7 tys. mkw. W ramach zawartego porozumienia przebudowana zostanie także rampa kolejowa. Obecnie Electrolux Poland, który jest klientem MLP Group od 2013 r., korzysta z około 17,6 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Po podpisaniu nowej umowy zwiększy się ona do blisko 21,3 tys. mkw. Przekazanie dodatkowej powierzchni planowane jest do końca 2017 r. Jednocześnie Electrolux uzyskał możliwość wynajmowania na krótkie okresy około 6,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej podczas trwania umowy najmu. Daje to łącznie około 27 tys. mkw., z których Electrolux może korzystać w ramach podpisanych umów.

- Zwiększenie powierzchni potwierdza, że nasza oferta jest dobrze dopasowana do oczekiwań klientów. W przypadku firmy Electrolux szczególnie ważna była nasza duża elastyczność w oferowaniu możliwości dobierania powierzchni magazynowej - podkreśliła Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department MLP Group.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA