PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Euro-net zajmie cały budynek w Prologis Park Janki

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 paź 2015 15:19

Euro-net zajmie cały budynek w Prologis Park Janki Prologis Park Janki

Prologis Inc. poinformował dziś, że firma Euro-net, właściciel ogólnopolskiej sieci detalicznej RTV EURO AGD, zwiększyła wynajmowaną powierzchnię w Prologis Park Janki o kolejne 15 tys. mkw. Po zawarciu transakcji firma zajmuje cały budynek o powierzchni 70 tys. mkw.

REKLAMA

Euro-net jest obecny w parkach Prologis od siedmiu lat i wraz ze stałym rozwojem rozszerza współpracę ze spółką. Obecnie RTV EURO AGD posiada 224 sklepy stacjonarne w 136 miejscowościach w całej Polsce oraz największy sklep internetowy w Polsce euro.com.pl.

- Wybraliśmy Prologis Park Janki, ponieważ nasza działalność wymaga perfekcyjnie zorganizowanej logistyki - powiedział Tomasz Siedlecki, dyrektor ds. marketingu, Euro-net. - Doskonała lokalizacja, możliwość ekspansji w ramach jednego parku, a zwłaszcza jednego budynku oraz profesjonalne wsparcie zarządcy gwarantują sprawne wykonywanie najbardziej skomplikowanych operacji logistycznych, w efekcie umożliwiając błyskawiczne dostawy produktów do naszych klientów.

- Cieszymy się, że Euro-net tak dynamicznie rozwija się na naszych oczach, wykorzystując potencjał płynący z rozwoju handlu internetowego – powiedziała Kamila Pruk, Leasing Manager Prologis w Polsce. - Prologis, monitorując na bieżąco wpływ e-commerce na rynek magazynowy, jest w stanie w najwyższym stopniu odpowiedzieć na potrzeby klientów działających w tej branży. To w połączeniu z polityką firmy, zakładającą budowanie pozytywnych relacji z klientami, czyni nas profesjonalnym i zaufanym partnerem na tym wymagającym rynku.

Prologis Park Janki to nowoczesne centrum logistyczne składające się z trzech budynków o łącznie powierzchni 98,2 tys. mkw. Park zlokalizowany jest w Jankach, tuż przy Węźle Puchały (S8), wzdłuż trasy S7 prowadzącej z Warszawy na południe Polski, 15 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy i 14 kilometrów od międzynarodowego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Działając aktywnie w pięciu krajach w CEE z portfolio 4,3 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2015 r.).

 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA