PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

FB Antczak zbuduje magazyn dla Nestle Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 wrz 2013 16:55

FB Antczak, kaliski deweloper i generalny wykonawca zrealizuje w Kaliszu kolejną halę produkcyjną dla Nestle Polska. Obiekt, w którym znajdzie się rozlewnia przypraw powstanie przy ul. Łódzkiej 153.

REKLAMA

FB Antczak jest także generalnym wykonawcą kolejnej inwestycji polskiego oddziału włoskiej firmy T.EL., hali do produkcji części do sprzętu AGD. Powierzchnia użytkowa obydwu obiektów wyniesie ponad 7000 mkw.Hala realizowana dla Nestle Polska jest częścią fabryki przypraw Nestle - Winiary w Kaliszu.

Nowy budynek rozlewni powstanie w miejscu wyburzonej hali, która pełniła podobną funkcję. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie ok. 2 230 mkw. Budynek będzie wyposażony w rampę, część socjalną zlokalizowaną na piętrze oraz pomieszczenia techniczne, m.in warsztat i myjnię. Dzięki łącznikom będzie także funkcjonalnie połączony z pozostałymi częściami zakładu. FB Antczak już wcześniej współpracowała z firmą Nestle. W 2010 roku zakończyła budowę hali produkcyjno - magazynowej o powierzchni 11 200 mkw.

FB Antczak jako generalny wykonawca buduje również halę produkcyjną dla T.EL. Poland. Na dwuhektarowej działce powstanie budynek o powierzchni ok. 5000 mkw. Obiekt zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2013 r. Jest to kolejny budynek, którego realizację firma T.EL. powierzyła deweloperowi. Wcześniej przedsiębiorstwa współpracowały przy realizacji biurowca z halą produkcyjną, który usytuowany jest przy ul. Metalowców w Kaliszu.

- W portfolio zrealizowanych przez nas obiektów przemysłowych mamy wiele zakładów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy obiekty o najwyższej funkcjonalności, w pełni przystosowane do oczekiwań nowoczesnego biznesu. Cieszymy się, że dwa kolejne kontrakty realizujemy dla firm, z którymi wcześniej już współpracowaliśmy. To ważne, że darzą nas one dużym zaufaniem i doceniają jakość naszej pracy. Nie ma lepszej rekomendacji w branży budowlanej niż kolejne kontrakty realizowane dla tego samego klienta - podkreśla Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

- Jako firma kaliska cieszymy się również z tego, że możemy współpracować przy kolejnych dużych inwestycjach w regionie. Widać, ze miasto konsekwentnie się rozwija i przyciąga przemysł tworząc nowe miejsca pracy - dodaje Marcin Antczak.

FB Antczak w systemie generalnego wykonawstwa realizuje obecnie m.in. halę magazynową dla CHAMPINI sp. z o.o. w Kaliszu oraz Centrum Duchowności Kościoła Parafialnego im. błogosławionego Edmunda Bojanowskiego na warszawskim Ursynowie. Jedną z kluczowych inwestycji własnych FB Antczak jest Garden Plaza - pierwszy zielony biurowiec na warszawskim Żoliborzu o powierzchni 13 000 mkw., do którego pierwsi najemcy wprowadzą się w II kwartale 2014 roku.

W trzecim kwartale br. firma rozpoczęła także budowę obiektu biurowego. Realizacja o powierzchni użytkowej ok. 2000 mkw. powstaje pomiędzy ulicami Drewny i Waflową na warszawskim Wilanowie. We Wrocławiu trwają prace budowlane Centrum Badawczo - Rozwojowego UTC. W ramach inwestycji powstanie budynek biurowy o pow. ok. 5.500 mkw. oraz hala testów. Pierwsza część inwestycji zostanie oddana do użytku w styczniu 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA