PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Firma MBS Logistics wynajęła blisko 3000 mkw. powierzchni magazynowej

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 maj 2014 15:13

Firma MBS Logistics wynajęła blisko 3000 mkw. powierzchni magazynowej

Sharman Church Chartered Surveyors, firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych poinformowała o podpisaniu umowy najmu 2 790 mkw. powierzchni magazynowej z firmą MBS Logistics, dostawcą usług logistycznych.

REKLAMA

MBS Logistics powiększyło swój bydgoski oddział, przenosząc się do nowej lokalizacji w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 151. Bydgoszcz Logistic and Office Center to obiekt magazynowo - biurowy składający się z 31 000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 4 000 mkw. powierzchni biurowej. MBS Logistics jest częścią dużej grupy spedycyjnej MBS z siedzibą w Kolonii.

Główni najemcy obiektu to m.in.: firmy Kaufland i Bims. W chwili obecnej obiekt przechodzi gruntowną modernizację mającą na celu podniesienie jego standardu do nowoczesnej powierzchni klasy A. Zakończenie inwestycji planowane jest na początek stycznia 2015 roku.

London & Cambridge Properties Ltd (LCP) to jeden z największych prywatnych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych skupiających w swoim portfolio 4,4 mln mkw. powierzchni najmu z sektora Retail, Office i Industrial. Firma operuje na rynkach brytyjskim, polskim i niemieckim. W Polsce obecna od 2005 roku, zarządza obecnie 24. nieruchomościami o łącznej wartości ok 200 mln EUR.

Sharman Church jest niezależną firmą doradczą skupiającą rzeczoznawców - członków Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych, specjalizującą się w rozwiązaniach w zakresie nieruchomości komercyjnych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA