PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Goodman przed nowym wyzwaniem

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 mar 2018 10:16

Goodman przed nowym wyzwaniem Fot. fotolia

Goodman wzmacnia swoją obecność we Włoszech. Częścią planu rozwoju grupy na tym rynku jest powołanie Mario Costy na stanowisko Country Managera.

REKLAMA

- Jestem dumny i podekscytowany tym nowym wyzwaniem. Włoski rynek przechodzi obecnie przez fazę transformacji i dynamicznego rozwoju. Jestem przekonany, że będziemy potrafili zapewnić naszym klientom rozwiązania, których potrzebują, jednocześnie tworząc atrakcyjne możliwości inwestycyjne dla naszych partnerów kapitałowych - Mario Costa tak komentuje swoje powołanie na stanowisko Country Head na rynek włoski.

Goodman chce poszerzyć zakres działalności we Włoszech opierając się o sprawdzony w dziesięciu innych europejskich krajach model biznesowy. Firma zarządza na kontynencie powierzchnią ponad 5,3 miliona mkw, potwierdzając swoją pozycję solidnego partnera, którego klienci wybierają do realizacji projektów i zarządzania najwyższej jakości powierzchniami magazynowymi – od wielkich centrów dystrybucyjnych począwszy, a skończywszy na zlokalizowanych w miastach obiektach „ostatniej mili”, czyli przeznaczonych do magazynowania i dystrybucji bezpośrednio do klientów końcowych. Goodman stara się stale uzupełniać swój portfel nieruchomości, nieustannie poszukując nowych działek w kluczowych lokalizacjach, położonych w pobliżu rozwiniętej infrastruktury i w niewielkiej odległości od klientów końcowych.

- Nasi klienci regularnie proszą nas o wsparcie ich rozwoju na rynku włoskim, a dzięki nadchodzącym zmianom będziemy w stanie lepiej spełniać ich potrzeby. Poszukują oni partnera z branży nieruchomości, który pomoże im odnaleźć się w lokalnych uwarunkowaniach, i który zapewni usługi na najwyższym poziomie. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych, dlatego umiemy przewidywać wyzwania, z którymi mogą się zetknąć nasi klienci i zapewnić lepsze wykorzystanie szans, przed którymi stoją – mówi Philippe Van der Beken, dyrektor zarządzający Goodmana na Europę Kontynentalną.

Firma koncentruje się równocześnie na wysokiej jakości swoich nieruchomości oraz na kompetencjach zespołu. Dlatego też powołała Mario Costę na stanowisko Country Head, powierzając mu zadanie rozwoju biznesu Goodmana we Włoszech. Mario jest uznanym managerem z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Wcześniej związany był m.in. z Logicor, Celtic Italy oraz Pirelli Real Estate.

Goodman zarządza aktywami o wartości 22,6 miliarda euro na całym świecie, w tym ponad 140 nieruchomościami w Europie. Dzięki temu bogatemu doświadczeniu potrafi w optymalny sposób odpowiadać na potrzeby globalnych i lokalnych klientów dotyczące nieruchomości przemysłowych na dynamicznie rozwijającym się rynku włoskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA