PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa DSV znów postawiła na Panattoni

  • Autor: propertynews.pl
  • 22 gru 2016 10:33

Grupa DSV znów postawiła na Panattoni fot. Panattoni Europe

Panattoni Europe realizuje obiekt magazynowy dla DSV Solutions. Inwestycja o powierzchni blisko 25 tys. mkw. powstaje na terenie Panattoni Park Janki II i już na początku sierpnia 2017 r. zostanie przekazana najemcy.

REKLAMA

Należąca do Grupy DSV - spółka DSV Solutions wybrała Panattoni Europe. Specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach logistyki magazynowej firma, będzie realizować procesy logistyczne w kompleksie Panattoni Park Janki II. Najemca ulokuje się na blisko 25 000 mkw. w powstającym obiekcie parku. Część magazynowa zajmie 23 820 mkw., a powierzchnia biurowa ponad 1000 mkw. Nowoczesny budynek umożliwi najemcy prowadzenie wszystkich procesów planowania, począwszy od operacji magazynowych, aż po zarządzanie zapasami i dystrybucję. Przekazanie inwestycji DSV Solutions przypada na początek sierpnia 2017 r., ale już z początkiem lipca firma ma zagwarantowany tzw. wcześniejszy dostęp do obiektu. Eksperci z JLL doradzali DSV w procesie poszukiwania nowej powierzchni oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.

- Grupa DSV od wielu lat korzysta z nowoczesnych obiektów magazynowych Panattoni, prowadząc działalność na ponad 120 tys.000 mkw. wynajmowanej powierzchni w całej Polsce, ale i dodatkowo w Czechach - niedawno firma wprowadziła się do 25 tys. mkw. w Panattoni Park Prague Airport II - komentuje Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe, Panattoni Europe. - Ta możliwość wieloletniej współpracy z Grupą DSV jest potwierdzeniem jakości oferowanych przez nas usług, zrozumienia potrzeb naszych klientów i przede wszystkim bliskiej obecności i wsparcia podczas realizowania przez nich własnej strategii rozwoju - dodaje.

- Cieszymy się z możliwości kontynuowania współpracy z DSV przy określaniu długofalowej strategii najmu. Panattoni Park w Jankach to znakomita opcja dla relokacji jednego z centrów logistycznych firmy ze względu na m.in. łatwy dostęp do drogi ekspresowej S8, bliskość centrum Warszawy oraz nowoczesne rozwiązania zastosowane w obiekcie. Kompleksowe wsparcie i znajomość potrzeb DSV umożliwia dobranie najlepszych lokalizacji dla biznesu naszego klienta - mówi Mateusz Iłowiecki, starszy konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL w Polsce.

Panattoni Park Janki II to kompleks magazynowy, który będzie składać się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni ponad 32 tys. mkw. Idealna lokalizacja parku – 15 km od centrum Warszawy, bezpośrednie położenie przy węźle Sokołowska drogi ekspresowej S8, która łączy S2 z drogą krajową nr 7 w kierunku Krakowa i Słowacji - stwarza optymalne warunki dla dystrybucji na rynek warszawski, Polski centralnej, a także całej Europy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA