PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Raben otwiera nowy oddział w Rumunii

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 maj 2017 11:02

Grupa Raben otwiera nowy oddział w Rumunii fot. mat. prasowe Grupa Raben

Grupa Raben otwiera 15 maja 2017 roku nowy oddział w Rumunii.Teraz klienci Raben Logistics Rumunia będą mieli do dyspozycji magazyny tranzytowe o powierzchni 4300 mkw. zlokalizowane w trzech miejscach na terenie całego kraju. Nowa jednostka zlokalizowana jest w strefie przemysłowej, niedaleko autostrady w Cluj-Napoca.

REKLAMA

- Wybór Cluj-Napoca w rejonie Transylwanii jako naszej nowej lokalizacji był prosty, ponieważ ten rejon rozwija się bardzo dynamicznie, a sam oddział znajduje się w łatwo dostępnej strefie przemysłowej, niedaleko autostrady. Zbudowanie dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Rumunii wymaga naszej obecności w Cluj. - mówi Valentin Storoj, dyrektor generalny Raben Logistics Rumunia.

Samo miasto stanowi naturalne połączenie między Rumunią a Węgrami więc ta inwestycja Grupy Raben ma na celu uproszczenie przepływu towarów między tymi krajami. Nowy oddział spółki może obsługiwać klientów w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu tranzytowego o powierzchni 1300 m2 z trzema rampami załadunkowymi i zatrudnia czterech pracowników.

Spółka Raben Logistics Rumunia działa od roku 2016 w dwóch lokalizacjach, w Bukareszcie i w Arad i zatrudnia 20 pracowników. Spółka jest partnerem w transportach FTL, LTL i drobnicowym w kraju oraz w Europie. 

Plany spółki obejmują dalszą ekspansję w Cluj-Napoca, również w zakresie usług logistyki kontraktowej.

Grupa Raben jest operatorem logistycznym, który oferuje swoje usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które zdecydowały się na outsourcing usług logistycznych. Działa już 85 lat. Grupa Raben oferuje: logistykę kontraktową, sieć drogową (krajową, międzynarodową oraz wschód), Fresh Logistics, FTL & transport intermodalny, morski oraz powietrzny. Grupa posiada własne oddziały w 12 krajach Europy, zatrudnia 9,500 pracowników oraz dysponuje około 1 150 000 mkw. powierzchni magazynowych.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA