PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

High-tech w parku pod Strykowem

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lut 2017 09:52

High-tech w parku pod Strykowem Segro Logistics Park Stryków

Firma ESA Logistika, jeden z liderów branży logistycznej w regionie Europy Środkowej, została nowym klientem Segro.

REKLAMA

Na prawie 3,3 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w Segro Logistics Park Stryków, będzie składować produkty wykorzystywane do najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu ITC oraz IoT, wykorzystując pionierskie technologie automatyzacyjne marki Hitachi. W transakcji pośredniczyła firma Renthis Estate.

- Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na naszą decyzję o wyborze Segro Logistics Park w Strykowie było jego doskonałe położenie. W naszej ocenie przemyślana i efektywna lokalizacja biznesu nie tylko zwiększa jego efektywność operacyjną, ale pozwala również realizować zrównoważoną politykę ekologiczną firmy. Naszym celem jest stałe budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o metodykę Lean, a także technologię automatyzacyjną, której dostawcą jest firma Hitachi. Zamierzamy rozwijać oba te obszary i jesteśmy przekonani, że inwestycja na terenie Segro Logistics Park w Strykowie jest ważnym punktem w realizacji tego założenia – ocenia Dariusz Walczyk, kierownik Produktu Magazynowego ESA Logistika.

- ESA Logistika to przykład firmy, która swój dynamiczny rozwój zawdzięcza wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii przeznaczonych dla branży logistycznej. Ich wdrożenie wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiednich warunków. Cieszymy się, że ESA Logistika wybrała obiekt SEGRO w Strykowie. Podobnie jak we wszystkich naszych parkach, również tutaj oferujemy duże możliwości adaptacyjne powierzchni, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających branż i odpowiadając na potrzeby związane z ekspansją biznesu – mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny Segro.

- Z firmą ESA Logistika współpracujemy już od kilku lat i z sukcesami pośredniczyliśmy w wynajmie kilku obiektów. Od wielu lat również pozytywnie rozwija się nasza współpraca z Segro. Biorąc pod uwagę szybki rozwój obu firm na rynku, liczymy na dalsza owocną współpracę – dodaje Aneta Ławnikowicz, dyrektor zarządzający Renthis Estate.

Segro Logistics Park Stryków oferuje klientom nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jest to flagowy park dewelopera w Europie Środkowo-Wschodniej, położony w bliskiej odległości od skrzyżowania autostrady A1 (Północ-Południe) z autostradą A2 (Wschód i Zachód). Powierzchnia utworzonego w 2006 roku obiektu liczy obecnie 200 000 mkw. i docelowo może zostać rozbudowana aż do 400 tys. mkw. Park, obok dostępnych, gotowych powierzchni, oferuje możliwość zbudowania szytych na miarę, wielkopowierzchniowych obiektów magazynowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA