PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

IQ Metal Polska najemcą North-West Logistic Park

  • Autor: propertynews.pl
  • 23 kwi 2014 09:47

Inwestor North-West Logistic Park podpisał umowę z firmą IQ Metal Polska Sp. z o.o. na wynajem 7 tys. mkw. powierzchni w Hali D. Duński producent działający w sektorze obróbki metali planuje zatrudnić w Szczecinie ponad 350 pracowników.

REKLAMA

W maju 2013 roku oddział IQ Metal w Polsce wynajął pierwsze powierzchnie w Hali A North-West Logistic Park i rozpoczął działalność produkcyjną na powierzchni 2 tys. mkw.

Budowa kompleksu magazynowo - produkcyjnego North-West Logistic Park o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. przebiega z zgodnie z założonym harmonogramem. Do końca maja planowane jest oddanie do użytku drugiej Hali B o powierzchni blisko 13,4 tys. mkw., która obecnie jest już wynajęta w 80 procentach. Rozpoczęcie budowy Hali D zaplanowano na początku czerwca br., najemcy będą mogli rozpocząć w niej swoją działalność na przełomie 2014/2015 roku.

- Sąsiedztwo niemieckiego i skandynawskiego rynku, a także znaczna poprawa infrastruktury drogowej wpływa na wzrost atrakcyjności regionu. Rezultatem jest zwiększone zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Obecnie, inwestycjami w regionie interesują się firmy ze Skandynawii i Niemiec, głównie pod kątem rozwoju centrów dystrybucji i usług. Dzięki realizacji North-West Logistic Park w Szczecinie pojawi się blisko 800 nowych stanowisk pracy - mówi Andrzej Rosiński prezes zarządu firmy North-West Logistic Park.

W transakcji przy wynajmie powierzchni w Hali A pośredniczyła firma Litwiniuk Property 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA