PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jak przebiegała operacja logistyczna 7R Logistic podczas ŚDM

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 sie 2016 11:01

Jak przebiegała operacja logistyczna 7R Logistic podczas ŚDM Centrum Logistyczne Kraków-Kokotów-Brzegi

Centrum Logistyczne Kraków-Kokotów-Brzegi, należące do firmy 7R Logistic, było głównym zapleczem magazynowym podczas ŚDM. Blisko 0,5 mln modlitewników i 1,4 mln przewodników w 10 językach świata, 5,5 mln butelek wody mineralnej to tylko niektóre z towarów przechowywanych w magazynie. Łącznie w Centrum Logistycznym Kraków-Kokotów-Brzegi składowano ponad 27 mln asortymentu przeznaczonego na potrzeby ŚDM.

REKLAMA

- Całość przygotowań do ŚDM rozpoczęła się już w zeszłym roku jeszcze przed oddaniem magazynu w Kokotowie do użytku. Podczas wydarzenia byliśmy odpowiedzialni za przyjmowanie towarów, ich składowanie oraz późniejsze wydawanie - mówi Grzegorz Mucha, dyrektor Logistyczny 7R Solution – Ostatni tydzień przed wizytą Papieża i pielgrzymów był dla nas generalnym sprawdzianem. Mogę podsumować całość jako udaną operację logistyczną – w ciągu 4 dni na terenie Brzegów powstało aż 2,5 milionowe miasto z pełnymi udogodnieniami, a w Centrum Logistycznym Kraków-Kokotów-Brzegi składowano ponad 27 mln towarów – dodaje.

Centrum Logistyczne Kraków-Kokotów-Brzegi to nowoczesny obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 13 250 mkw. Magazyn powstał w ramach 9-hektarowej działki należącej do 7R Logistic, wchodzącej w skład Wielickiej Stefy Aktywności Gospodarczej. Jest to pierwsza inwestycja 7R Logistic na terenie Kokotowa, ale w planach jest dalszy rozwój i budowa kolejnych dwóch magazynów w tej lokalizacji.

- Obsługa Światowych Dni Młodzieży w zakresie logistyki magazynowej była dużym wyzwaniem. Konieczna była koordynacja przepływu towarów i informacji, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, nadzór wolontariuszy. Był to proces długotrwały i praca wykonywana 24h na dobę - mówi Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic S.A. – Jestem zadowolony z faktu, że wszystko poszło zgodnie z planem i możemy podsumować obsługę wydarzenia jako udaną – dodaje.

Centrum logistyczne 7R Logistic Kraków-Kokotów-Brzegi znajduje się w sąsiedztwie autostrady A4 oraz wschodniej obwodnicy Krakowa. Oferuje doskonałą lokalizację logistyczną, w pobliżu której znajdują się istotne trasy komunikacyjne, gwarantujące szybkie połączenia z Krakowem, Śląskiem czy Rzeszowem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA