PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Japonia silniejsza w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 gru 2016 07:37

Japonia silniejsza w Polsce Fot. Fotolia

Zakończyła się misja PAIiIZ do Japonii kierowana przez wiceprezesa Krzysztofa Sengera. Rezultat - sześć nowych inwestycji na liście projektów prowadzonych przez PAIiIZ. Nowi inwestorzy z Japonii działają m.in. w sektorze motoryzacyjnym, spożywczym i logistycznym. Łącznie mogą stworzyć w Polsce nawet 1000 miejsc pracy oraz zainwestować blisko 100 mln EUR.

REKLAMA

Podczas pięciodniowej misji przedstawiciele PAIiIZ spotkali się z potencjalnymi inwestorami japońskimi m.in. z sektora spożywczego, motoryzacyjnego, elektronicznego, maszynowego i logistycznego. Sześciu z nich zadeklarowało chęć inwestycji w Polsce i tym samym dołączyło do grupy 190 projektów inwestycyjnych obsługiwanych obecnie przez PAIiIZ.

Wiceprezes PAIiIZ Krzysztof Senger podpisał w imieniu PAIiIZ aneks do obowiązującej już umowy o współpracy z JETRO - Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego. - Japonia to rynek priorytetowy dla Polski. Nie tylko jako znaczący inwestor zagraniczny, ale również lokalizacja dla polskich inwestycji zagranicznych, zwłaszcza w sektorze IT - powiedział wiceprezes Senger.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA