PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Japonia silniejsza w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 gru 2016 07:37

Japonia silniejsza w Polsce Fot. Fotolia

Zakończyła się misja PAIiIZ do Japonii kierowana przez wiceprezesa Krzysztofa Sengera. Rezultat - sześć nowych inwestycji na liście projektów prowadzonych przez PAIiIZ. Nowi inwestorzy z Japonii działają m.in. w sektorze motoryzacyjnym, spożywczym i logistycznym. Łącznie mogą stworzyć w Polsce nawet 1000 miejsc pracy oraz zainwestować blisko 100 mln EUR.

REKLAMA

Podczas pięciodniowej misji przedstawiciele PAIiIZ spotkali się z potencjalnymi inwestorami japońskimi m.in. z sektora spożywczego, motoryzacyjnego, elektronicznego, maszynowego i logistycznego. Sześciu z nich zadeklarowało chęć inwestycji w Polsce i tym samym dołączyło do grupy 190 projektów inwestycyjnych obsługiwanych obecnie przez PAIiIZ.

Wiceprezes PAIiIZ Krzysztof Senger podpisał w imieniu PAIiIZ aneks do obowiązującej już umowy o współpracy z JETRO - Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego. - Japonia to rynek priorytetowy dla Polski. Nie tylko jako znaczący inwestor zagraniczny, ale również lokalizacja dla polskich inwestycji zagranicznych, zwłaszcza w sektorze IT - powiedział wiceprezes Senger.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA