PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jeden ślad do magazynów. Nowa inwestycja MLP

  • Autor: HouseMarket.pl
  • 05 wrz 2017 12:13

Jeden ślad do magazynów. Nowa inwestycja MLP mat.pras.

MLP Group sfinansowało budowę dwóch stacji wypożyczeń uruchomionych w systemie Pruszkowskiego Roweru Miejskiego. Punkty powstały na terenie parków logistycznych MLP Pruszków I oraz MLP Pruszków II.

REKLAMA

W Pruszkowie uruchomiony został system roweru miejskiego. Dwie z łącznie sześciu nowych samoobsługowych stacji wypożyczeń powstały na terenie parków logistycznych MLP Pruszków I oraz MLP Pruszków II. Ich budowę sfinansowało MLP Group, będące właścicielem tych obiektów. Budowę pozostałych czterech stacji zlokalizowanych na terenie Pruszkowa sfinansowano ze środków publicznych. Każda ze stacji wyposażona jest w terminal służący do wypożyczania rowerów i stojaki, w które wpinane będą rowery. Dla mieszkańców Pruszkowa, którzy zarejestrują się w systemie dostępnych jest łącznie 48 rowerów miejskich. Mogą z nich korzystać także wszystkie osoby, które mają już konto w systemie Veturilo.

- Nasze parki logistyczne to miejsce pracy dla wielu mieszkańców Pruszkowa i okolic. Dzięki uruchomionemu systemowi będą teraz mogli szybko i ekologicznie dotrzeć do pracy i wrócić do domu. Jednocześnie lokalizacja stacji wypożyczeń na terenie obu naszych parków umożliwi także sprawne poruszenie się po każdym z tych centrów, które położone są na powierzchni kilkudziesięciu hektarów. Taka dodatkowa forma komunikacji z pewnością będzie użyteczna dla najemców i zwiększy atrakcyjność naszych obiektów - podkreśliła Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department MLP Group.

- Pruszków to pierwsze miasto, w którym od samego początku prywatny sponsor angażuje się w uruchomienie systemu rowerów miejskich. MLP Group to jeden z wiodących deweloperów w branży nowoczesnych powierzchni magazynowych w Polsce. Rower miejski może służyć pracownikom nie tylko podczas codziennych dojazdów do pracy, ale również w ciągu dnia, ułatwiając przemieszczanie się między parkami logistycznymi, a nawet w ich obrębie – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora systemu. – W Pruszkowie zaczynamy od 48 rowerów, ale jestem przekonany, że system się przyjmie i rowery miejskie zostaną w mieście na dłużej.

W systemie Pruszkowskiego Roweru Miejskiego działa 6 stacji: ul. Robotnicza, ul. Jasna, WKD Pruszków, Park Mazowsze, MLP Pruszków I i MLP Pruszków II. Każda z nich wyposażona jest w terminal służący do wypożyczania rowerów i stojaki, w które wpinane będą rowery. Stacje wypożyczeń są samoobsługowe, z rowerów można korzystać przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA