PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jysk bierze więcej magazynów P3

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 28 lis 2017 10:40

Jysk bierze więcej magazynów P3 fot. materiały prasowe

P3 zapewni Jysk magazyn Build-to-Suit (BTS) o powierzchni 37 tys. mkw. w parku logistycznym P3 Piotrków w centralnej Polsce.

REKLAMA

Obecnie firma wynajmuje ponad 10 tys. mkw. również na terenie parku logistycznego w Piotrkowie, na które zdecydowała się w tym roku. Na czas trwania budowy obiektu BTS ze względu na zapotrzebowanie klienta deweloper zapewnił mu dodatkową powierzchnię tymczasową (10 tys. mkw.). Po zakończeniu budowy obiektu dedykowanego Jysk zajmie łącznie niemal 50 tys. mkw. na terenie parku.

- Pomimo dość krótkiej, niemal rocznej współpracy z Jysk, firma zaufała nam na tyle, aby rozwinąć się w parku logistycznym P3 Piotrków znacznie powiększając dotychczas wynajmowaną powierzchnie. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najemcy zapewniając rozwiązania dopasowane do aktualnych potrzeb. Doskonałym przykładem jest propozycja wynajmu dodatkowej powierzchni na czas budowy obiektu dedykowanego klientowi. Jestem przekonany, że to dopiero początek długofalowej współpracy - mówi Piotr Bzowski, Leasing & Development Director P3 w Polsce

Obiekt dedykowany firmie Jysk oprócz ponadstandardowej wysokości 12 m, będzie wyposażony w panele z rdzeniem PIR efektywniej izolujące obiekt magazynowy od warunków zewnętrznych i energooszczędne oświetlenie LED. Zakończenie budowy planowane jest na luty 2018.

Powierzchnie wynajmowane przez Jysk na terenie parku P3 Piotrków pełnią funkcję magazynów buforowych. Zapas w nich gromadzony zasila później proces przygotowania zamówień dla sieci własnej sklepów Jysk, który odbywa się w centrum dystrybucyjnym firmy w Radomsku.

- Ze względu na dynamiczny rozwój w regionie Europy Środkowej, JYSK zwiększa zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Łącznie z nowo budowanym obiektem w parku P3, JYSK będzie użytkował w środkowej Polsce prawie 250 tys. mkw. magazynów wliczając w to własne obiekty w Radomsku - mówi Bartek Tulejko, dyrektor logistyki CEE w Jysk.

W P3 Piotrków jest obecnie 90,105 tys. mkw. istniejącej powierzchni magazynowej oraz grunt umożliwiający wybudowanie kolejnych 400 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA