PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

KJF Park Balice: nowy projekt mixed-use w Krakowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lut 2016 12:42

KJF Park Balice: nowy projekt mixed-use w Krakowie KJF Park Balice

KJF Park Balice to nowy projekt magazynowo-produkcyjno-biurowy w Krakowie. Inwestor, KJ Fundusz, planuje jeszcze w marcu rozpocząć budowę obiektu o docelowej powierzchni użytkowej ok. 8 tys. mkw.

REKLAMA

Jak poinformował serwis Propertynews.pl Łukasz Wicher, współwłaściciel KJ Fundusz, inwestycja ma już wszystkie niezbędne pozwolenia na budowę. - Podpisaliśmy również umowę z generalnym wykonawcą. Będzie nim firma Skalski - komentuje Łukasz Wicher.

Zgodnie z warunkami umowy generalny wykonawca ma 7 miesięcy na realizację I etapu. Łącznie to 2,2 tys. mkw. W kolejnych dwóch etapach powstanie docelowo prawie 6 tys. mkw. dodatkowej powierzchni.

Na terenie inwestycji działalność będą mogły uruchomić firmy z sektora magazynowego, logistycznego, lekkiej produkcji czy usługowego. Powierzchnia będzie również dostosowana pod funkcje wystawienniczą. - Obecnie czekamy na finalizację pierwszej umowy najmu, która zakłada wynajęcie ok. 1,5 tys. mkw., w dużym stopniu części biurowej. Najemca chce również zagospodarować część budynku na cele wystawowe - komentuje Wicher.

Łączny budżet projektu uwzględniający zakup gruntów to ok. 20 mln złotych.

Uruchomienie kolejnych etapów jest uzależnione od podpisania następnych umów najmu. - Prowadzimy już kolejne rozmowy - zapewnia Łukasz Wicher.

KJF Park Balice powstanie w odległości ok. 1,5 km od lotniska na krakowskich Balicach. Nieruchomość położona jest w sąsiadującej z Krakowem gminie Liszki, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, łączącej Balice z Kryspinowem.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA