PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

KJF Park Balice: nowy projekt mixed-use w Krakowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lut 2016 12:42

KJF Park Balice: nowy projekt mixed-use w Krakowie KJF Park Balice

KJF Park Balice to nowy projekt magazynowo-produkcyjno-biurowy w Krakowie. Inwestor, KJ Fundusz, planuje jeszcze w marcu rozpocząć budowę obiektu o docelowej powierzchni użytkowej ok. 8 tys. mkw.

REKLAMA

Jak poinformował serwis Propertynews.pl Łukasz Wicher, współwłaściciel KJ Fundusz, inwestycja ma już wszystkie niezbędne pozwolenia na budowę. - Podpisaliśmy również umowę z generalnym wykonawcą. Będzie nim firma Skalski - komentuje Łukasz Wicher.

Zgodnie z warunkami umowy generalny wykonawca ma 7 miesięcy na realizację I etapu. Łącznie to 2,2 tys. mkw. W kolejnych dwóch etapach powstanie docelowo prawie 6 tys. mkw. dodatkowej powierzchni.

Na terenie inwestycji działalność będą mogły uruchomić firmy z sektora magazynowego, logistycznego, lekkiej produkcji czy usługowego. Powierzchnia będzie również dostosowana pod funkcje wystawienniczą. - Obecnie czekamy na finalizację pierwszej umowy najmu, która zakłada wynajęcie ok. 1,5 tys. mkw., w dużym stopniu części biurowej. Najemca chce również zagospodarować część budynku na cele wystawowe - komentuje Wicher.

Łączny budżet projektu uwzględniający zakup gruntów to ok. 20 mln złotych.

Uruchomienie kolejnych etapów jest uzależnione od podpisania następnych umów najmu. - Prowadzimy już kolejne rozmowy - zapewnia Łukasz Wicher.

KJF Park Balice powstanie w odległości ok. 1,5 km od lotniska na krakowskich Balicach. Nieruchomość położona jest w sąsiadującej z Krakowem gminie Liszki, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, łączącej Balice z Kryspinowem.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA