PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejna firma logistyczna wchodzi do MLP Pruszków II

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 sty 2017 10:40

Kolejna firma logistyczna wchodzi do MLP Pruszków II MLP Pruszków II

Firma logistyczna Schnug Polska podpisała umowę najmu blisko 1,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II. Z obiektu zacznie korzystać jeszcze w styczniu br.

REKLAMA

Spółka Schnug Polska wynajmie blisko 1,5 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II, z czego ponad 1,3 tys. mkw. wykorzystywane będzie na cele magazynowe, a pozostałe ponad 0,1 tys. mkw. na cele biurowe. Obiekt posiada stanowiska ekspedycyjne po obu stronach budynku. Wynajmowana powierzchnia znajduje się w istniejącej hali, dzięki czemu nowy najemca będzie mógł rozpocząć prowadzenie operacji logistycznych jeszcze w styczniu br.

W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Axi Immo.

Schnug Polska świadczy usługi w zakresie logistyki kontraktowej, transportu i magazynowania. Działa na polskim rynku od marca 2004. Nowa lokalizacja uzupełni sieć dystrybucyjną spółki Schnug oraz pozwoli na dalszy rozwój operacji logistycznych i transportowych w regionie centralnej Polski. Połączenie z magazynem w Polsce zachodniej, pozwoli jeszcze bardziej zoptymalizować oferowane przez Schnug usługi w logistycznym łańcuchu dostaw.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 ha i docelowo ma obejmować 302 tys. mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA