PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejne transakcje najmu firmy Prologis

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 wrz 2014 11:24

Prologis, Inc. poinformował o podpisaniu czterech umów najmu 7 000 metrów kwadratowych w budynku Small Business Units (SBU) oferującym mniejsze moduły magazynowe, w Prologis Park Wrocław III.

REKLAMA

Transakcje obejmują: 2 400 mkw. z firmą Schumacher Packaging, jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej; 2 200 mkw. z firmą Activ, producentem i importerem komponentów wyposażenia gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich w Europie. W zawarciu transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Sharman Church; 1 600 mkw. z firmą Max Fliz, właścicielem salonów wyposażenia wnętrz oraz 776 mkw. z firmą Getback, specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu zarządzania wierzytelnościami. W zawarciu transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.

Wraz z podpisanymi wcześniej umowami najmu z firmami Neuca i Metalcom budynek SBU będący obecnie w budowie, jest już w 75 procentach wynajęty. Neuca wynajęła 5 000 mkw. powierzchni  na 10 lat, natomiast Metalcom zawarł umowę najmu 1 300 mkw.

- Budynek, poprzez dostępność mniejszych modułów magazynowych, już od 650 metrów kwadratowych, oferuje klientom największą elastyczność w wynajmie powierzchni dystrybucyjnej na rynku wrocławskim. To optymalne rozwiązanie dla małych i średnich firm, rozpoczynających działalność i uruchamiających biznes w regionie - powiedziała Ewa Zawadzka, Head of Land & Development w Prologis.

- Fakt, że na miesiąc przed otwarciem obiektu 75 procent powierzchni zostało już wynajęte jest dowodem na skuteczność Prologis
w dostarczaniu efektywnych rozwiązań, które zaspokajają specyficzne potrzeby naszych klientów na mniejsze moduły magazynowe w regionie - dodała.

Prologis Park Wrocław III o powierzchni ponad 130 000 metrów kwadratowych położony jest tuż  przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przy ulicy Granicznej, 7 kilometrów na południowy wschód  od Wrocławia i 3,5 kilometra od lotniska. Po zakończeniu nowej inwestycji park będzie w pełni zabudowany.

Prologis jest właścicielem i zarządcą około 3,7 miliona metrów kwadratowych powierzchni logistycznej i dystrybucyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2014 r.)

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA