PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejny magazyn w Lublinie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 kwi 2016 12:05

Kolejny magazyn w Lublinie fot. Awbud

Awbud podpisała umowę na budowę hali magazynowej w Lublinie dla Konsorcjum Stali – jednego z największych dystrybutorów i przetwórców stali w Polsce.

REKLAMA

Spółka będzie odpowiedzialna za opracowanie projektu i przeprowadzenie całości prac budowlanych. Wartość kontraktu na budowę magazynu wynosi około 4 mln zł.

Jest to kolejny projekt zrealizowany przez Grupę Awbud w sektorze budownictwa przemysłowego. Spółka od wielu lat specjalizuje się w budowie na terenie całej Polski m.in.: zakładów produkcyjnych (farmaceutycznych, spożywczych, przemysłu ciężkiego i lekkiego) oraz obiektów magazynowych.

Spółka dysponuje wyspecjalizowanymi kadrami oraz know-how w zakresie tworzenia dedykowanych konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz specjalistycznych instalacji, kluczowych w szczególności w sektorze budownictwa przemysłowego. Do stałych klientów spółki zaliczyć można m.in. CMC Poland – globalne przedsiębiorstwo zajmujące się recyklingiem, produkcją oraz przetwórstwem stali, a także Hasco-Lek – polskiego producenta leków.

- Budownictwo przemysłowe jest jednym z sześciu sektorów, w których się specjalizujemy. Jest to obszar działań charakteryzujący się różnorodnością wymagań i wyzwań stawianych przez inwestorów. Zamawiający chcą realizować swoje projekty w szybkim tempie, ale równocześnie oczekują wysokiej jakości wykonawstwa. Tylko doświadczone i wyspecjalizowane firmy potrafią temu sprostać – w naszym przypadku potwierdzają to kolejne kontrakty dla tych samych klientów, m.in. dla Konsorcjum Stali – mówi Michał Wuczyński, prezes zarządu spółki Awbud.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA