PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejny najemca w Logistic & Business Park w Bydgoszczy

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 cze 2014 15:07

Firma PHUP Gniezno podpisała w czerwcu 2014 r. umowę najmu na ponad 4450 mkw. W ten sposób wynajęta została cała powierzchnia magazynowa w zmodernizowanym centrum biznesowym Logistic & Business Park przy ul. Toruńskiej 151 w Bydgoszczy. Obiekt przechodzi aktualnie gruntowną modernizację mającą na celu podniesienie standardu do nowoczesnej powierzchni klasy A. Zakończenie inwestycji planowane jest na początek stycznia 2015 r.

REKLAMA

Centrum tworzą trzy budynki wolnostojące, w tym dwa niezależne obiekty magazynowe wraz z powierzchniami biurowymi oraz jeden budynek biurowy. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 35 tys. mkw., łączna powierzchnia magazynów to 30 tys. mkw. Główni najemcy obiektu to między innymi firmy Kaufland i Kuehne + Nagel. Przypomnijmy, że w maju br. do grona najemców dołączył MBS Logistic, który podpisał umowę najmu 2790 mkw. powierzchni dystrybucyjnej.

PHUP Gniezno działa na terenie województw Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Lubuskiego, Łódzkiego i Zachodniopomorskiego.

- Dostrzegamy rosnące zainteresowanie powierzchniami magazynowymi i widzimy na bydgoskim rynku ogromny potencjał inwestycyjny. Chcemy aby nasz obiekt stał się ważnym punktem na biznesowej mapie województwa Kujawsko - Pomorskiego. W naszym obiekcie Logistic & Business Park mamy jeszcze do zaadoptowania ok. 3 000 mkw. powierzchni magazynowej w rewitalizowanej części oraz 2 000 mkw. biurowej o zróżnicowanym standardzie. Jesteśmy również zainteresowani zakupem nieruchomości i działek budowlanych w okolicy Bydgoszczy. Poszukujemy atrakcyjnie położonych nieruchomości niezabudowanych i zabudowanych z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne. Uważamy, że samodzielna realizacja inwestycji jest naturalnym kolejnym krokiem w naszym rozwoju. Duży popyt na nowoczesne powierzchnie tylko utwierdza nas w tej decyzji - powiedział Tomasz Tymiński - Asset & Leasing Manager LCP Properties.

Atutem Logistic & Business Park w Bydgoszczy jest skomunikowane z innymi częściami kraju. Znajduje się w niewielkiej odległości (7 km) od bydgoskiego lotniska, do gdyńskiego portu jest stąd niespełna 200 km, a odległa o ok. 10 km droga S10, która ma połączenie z autostradą A1 zapewnia idealny dostęp do takich miast jak Toruń (40 km), Gdańsk (170 km), Warszawa (260 km), czy też najbardziej wysunięty na zachód - Szczecin (262 km).

London & Cambridge Properties Ltd (LCP) - właściciel Logistic & Business Park to jedna z największych brytyjskich firm na rynku nieruchomości komercyjnych i prywatnych inwestorów w Europie. LCP inwestuje w centra handlowe, usługowe, obiekty logistyczne i biurowe. W Polsce obecna od 2005 roku zarządza obecnie 24 nieruchomościami o łącznej wartości ok 200 mln EURO.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA