PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejny projekt BTS w Poznaniu oddany do użytku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 wrz 2014 08:08

Kolejny projekt BTS w Poznaniu oddany do użytku

P3 przekazał 11 252 mke. powierzchni produkcyjnej i magazynowej dostarczonej w formule Build-To-Suit (BTS) w PointPark Poznań, firmie Zaparoh, producentowi mebli, takich jak sofy, krzesła i łóżka, dostarczającemu swoje produkty klientom internetowym z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

REKLAMA

Zaparoh objął powierzchnię produkcyjną (4 386 mkw.), magazynową (6 201 mkw.), oraz biurową (665 mkw). W obiekcie zatrudnienie znajdzie 160 osób z okolic Gądek i Poznania.

- Budowę obiektu dla firmy Zaparoh rozpoczęliśmy w marcu i dostarczyliśmy go na czas i zgodnie z wymaganiami klienta 1 września. Firma Zaparoh poszukiwała większej powierzchni produkcyjnej, ze względu na rosnące potrzeby ich klientów, oraz partnera do współpracy, takiego jak P3, który mógłby dostarczyć budynek w oparciu o przedstawione przez nią wymagania techniczne - powiedział Piotr Bzowski, dyrektor ds. Najmu i Rozwoju w P3 Polska.

PointPark Poznań znajduje się około 10 km od Poznania, w pobliżu autostrady A2, która od 2012 roku zapewnia Warszawie nieprzerwane połączenie z autostradą wiodącą do Berlina i Europy Zachodniej. Łączna powierzchnia parku wynosi 194 569 mkw., obejmując w tym możliwości w zakresie BTS przy ważnych pozwoleniach na budowę czterech budynków o łącznej powierzchni 88 000 mkw. Do obecnych klientów Parku należą PF Logo Express, CEVA Logistics, Transpol CL, Hager Polo, oraz Wheels Logistics.

- Otwarcie centrum produkcyjno-magazynowego w PointPark Poznań będzie dużym wsparciem naszego biznesu, dzięki czemu będziemy w stanie dostarczyć naszym internetowym klientom meble wysokiej jakości w cenach konkurencyjnych w stosunku do tradycyjnych sklepów. PointPark Poznań oferuje bardzo atrakcyjną kombinację lokalizacji pozwalającej na łatwy transport wyrobów na nasze największe rynki oraz dostępnej siły roboczej - powiedział Artur Zakrzewski, dyrektor zarządzający firmy Zaparoh.

PointPark Properties (P3) to wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych. Działalność firmy jest prowadzona w całej Europie, a baza aktywów obejmuje 59 magazynów na terenie 8 krajów i bank gruntów z możliwością zagospodarowania ponad 662 500 mkw. potencjalnej zabudowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA