PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejny projekt BTS w Poznaniu oddany do użytku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 wrz 2014 08:08

Kolejny projekt BTS w Poznaniu oddany do użytku

P3 przekazał 11 252 mke. powierzchni produkcyjnej i magazynowej dostarczonej w formule Build-To-Suit (BTS) w PointPark Poznań, firmie Zaparoh, producentowi mebli, takich jak sofy, krzesła i łóżka, dostarczającemu swoje produkty klientom internetowym z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

REKLAMA

Zaparoh objął powierzchnię produkcyjną (4 386 mkw.), magazynową (6 201 mkw.), oraz biurową (665 mkw). W obiekcie zatrudnienie znajdzie 160 osób z okolic Gądek i Poznania.

- Budowę obiektu dla firmy Zaparoh rozpoczęliśmy w marcu i dostarczyliśmy go na czas i zgodnie z wymaganiami klienta 1 września. Firma Zaparoh poszukiwała większej powierzchni produkcyjnej, ze względu na rosnące potrzeby ich klientów, oraz partnera do współpracy, takiego jak P3, który mógłby dostarczyć budynek w oparciu o przedstawione przez nią wymagania techniczne - powiedział Piotr Bzowski, dyrektor ds. Najmu i Rozwoju w P3 Polska.

PointPark Poznań znajduje się około 10 km od Poznania, w pobliżu autostrady A2, która od 2012 roku zapewnia Warszawie nieprzerwane połączenie z autostradą wiodącą do Berlina i Europy Zachodniej. Łączna powierzchnia parku wynosi 194 569 mkw., obejmując w tym możliwości w zakresie BTS przy ważnych pozwoleniach na budowę czterech budynków o łącznej powierzchni 88 000 mkw. Do obecnych klientów Parku należą PF Logo Express, CEVA Logistics, Transpol CL, Hager Polo, oraz Wheels Logistics.

- Otwarcie centrum produkcyjno-magazynowego w PointPark Poznań będzie dużym wsparciem naszego biznesu, dzięki czemu będziemy w stanie dostarczyć naszym internetowym klientom meble wysokiej jakości w cenach konkurencyjnych w stosunku do tradycyjnych sklepów. PointPark Poznań oferuje bardzo atrakcyjną kombinację lokalizacji pozwalającej na łatwy transport wyrobów na nasze największe rynki oraz dostępnej siły roboczej - powiedział Artur Zakrzewski, dyrektor zarządzający firmy Zaparoh.

PointPark Properties (P3) to wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych. Działalność firmy jest prowadzona w całej Europie, a baza aktywów obejmuje 59 magazynów na terenie 8 krajów i bank gruntów z możliwością zagospodarowania ponad 662 500 mkw. potencjalnej zabudowy.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA