PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Którędy do magazynu? Cresa wydała „Mapę Powierzchni Magazynowych w Polsce”

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 12 sty 2018 13:23

Którędy do magazynu? Cresa wydała „Mapę Powierzchni Magazynowych w Polsce” Tom Listowski, partner, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cresa

– Mapa przedstawia położenie obiektów magazynowych w poszczególnych regionach oraz obrazuje potencjał lokalizacji pod kątem obecnej i przyszłej infrastruktury drogowej oraz korytarzy logistycznych - mówi Tom Listowski, partner, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cresa. Cresa wydała „Mapę Powierzchni Magazynowych w Polsce”.

REKLAMA

Mapa przedstawia lokalizacje istniejących i planowanych obiektów magazynowych wraz z aktualnym i planowanym stanem infrastruktury drogowej w całym kraju.

Mapa obejmuje 11 kluczowych regionów Polski: aglomerację warszawską, Polskę Centralną, Górny i Dolny Śląsk, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin i Polskę Wschodnią (Białystok, Lublin i Rzeszów). Dodatkowo przedstawione są także rynki wschodzące: Zielona Góra, Kielce, Kalisz i Zgorzelec.

Mapa odzwierciedla obecną sytuację na rynku nieruchomości magazynowych w Polsce. Pokazuje główne obszary, w których koncentruje się działalność przemysłowa i logistyczna wraz z dokładnym przebiegiem dróg i autostrad w kraju.

- Polski rynek magazynowy nadal doskonale się rozwija, będąc niezwykle atrakcyjnym dla najemców, deweloperów i inwestorów. Uważnie śledzimy działalność deweloperską i inwestycyjną wszystkich najważniejszych graczy na rynku przemysłowo-logistycznym w Polsce, aby przekazywać naszym klientom szczegółowe i aktualne dane dotyczące dostępnych powierzchni, które pozwolą im podjąć właściwe decyzje biznesowe – mówi Tom Listowski, partner, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cresa.

„Mapa Powierzchni Magazynowych w Polsce” firmy Cresa została wydana w wersji papierowej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Marek 2018-01-15 10:09:23
    Bardzo ciekawy artykuł - "super mapa, super, ale jej nie ma" :) jeśli już robi się o czymś artykuł online to z dostępnością takich treści też online .. bo inaczej.. to takie.. słabe ;)

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA