PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kuehne + Nagel wynajmuje blisko 7600 mkw. w parku MLP Pruszków I

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 lis 2011 04:48

Kuehne + Nagel wynajmuje blisko 7600 mkw. w parku MLP Pruszków I

MLP Group, deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce, wynajął firmie Kuehne + Nagel Sp. z o.o. blisko 7600 mkw. powierzchni w parku produkcyjno-magazynowym MLP Pruszków I.

REKLAMA

Powierzchnia, która będzie wykorzystywana do celów magazynowych i przeładunku, posiada 12 doków przeładunkowych oraz infrastrukturę biurową. Ponadto, terminal jest wyposażony w najnowsze systemy obserwacji CCTV.

Dostosowanie powierzchni do potrzeb najemcy oraz przekazanie tej powierzchni zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszym, już zrealizowanym, MLP Group przekazało klientowi ponad 3 840 mkw., która zostanie przeznaczona nie tylko na cele magazynowe, ale również biurowe i socjalne. Pozostała część powierzchni, blisko 3 760 mkw., zostanie przekazana w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Firma Kuehne + Nagel została założona w Niemczech w 1890 roku przez Augusta Kuehne i Friedricha Nagela. Obecnie jest jednym z największych światowych operatorów logistycznych, zatrudnia ponad 60 tys. pracowników i posiada ponad 900 oddziałów w 100 krajach na świecie. W Polsce Kuehne + Nagel działa od 1992 roku oferując pełen zakres usług logistycznych i dedykowanych rozwiązań łańcucha dostaw dla przemysłu, takich jak FMCG, handel detaliczny, farmacja i elektronika. Spółka zatrudnia w Polsce 1 750 specjalistów logistyki.

- Firma Kuehne + Nagel jest jedną z czołowych firm logistycznych na świecie, dlatego bardzo się cieszymy, że wybrała na swoją siedzibę jeden z naszych parków - MLP Pruszków I - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, członek zarządu MLP Group. - Pierwszy etap powierzchni został przygotowany zgodnie z wymaganiami klienta i przekazany. Dzięki temu Kuehne + Nagel prowadzi już w naszym parku działalność. Magazyn znajduje się zaraz przy wjeździe do naszego parku, co bardzo ułatwia klientowi logistykę. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w 9 stanowisk ekspedycji i 3 bramy z poziomu „0", które umożliwiają bezpośredni wjazd do hali magazynowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA