PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Luvena sprzedaje nieruchomość z magazynami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lut 2012 11:12

Zarząd Luveny SA oferuje na sprzedaż tereny inwestycyjne w Uboczu (gmina Gryfów Śląski) o powierzchni 8,7 ha. Jest to nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami magazynowo-produkcyjnymi o łącznej powierzchni zabudowy 15,3 tys. mkw. Powierzchnia użytkowa wszystkich budynków wynosi blisko 14 tys. mkw.

REKLAMA

Podstawowe obiekty budowlane magazynowe i produkcyjne zostały wybudowane w latach 80. i 90. ubiegłego stulecia, jednakże w ostatnich latach zostały przeprowadzone gruntowne remonty i budynki są w bardzo dobrym stanie, gotowe do użytku. Teren jest uzbrojony w prąd, gaz, wodę i kanalizację, jest ogrodzony i chroniony. Istnieją plany przyłączenia do kanalizacji miejskiej. Nieruchomość posiada własną bocznicę kolejową, a także dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych.

Nieruchomość wykorzystywana była do niedawna przez Fabrykę Nawozów Fosforowych UBOCZ sp. z o.o. na cele produkcyjne i magazynowe. Po zakupie terenu w 2008 r. Luvena przeznaczyła na usługi składowania nawozów, a część obszaru jest wynajmowana.

W grudniu 2009 roku Luvena SA otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Stery Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości, tym samym nastąpiło włączenie działek w miejscowości Ubocze o łącznej powierzchni 7,8 ha w obszar specjalnej strefy ekonomicznej, zarządzanej przez Kamiennogórską Specjalną Strefę Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości SA.

Zezwolenie zostało udzielone na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy, rozumianej jako działalność produkcyjna, handlowa i usługowa w zakresie wyrobów i usług wytworzonych na terenie strefy.

 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA