PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Maan rozwija zaplecze logistyczne

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 maj 2015 11:53

Maan rozwija zaplecze logistyczne MLP Pruszków I

Maan, producent i dystrybutor okapów kuchennych wynajął kolejne 2,2 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Będzie korzystał łącznie z około 6,4 tys. mkw. w obiektach na terenie tego parku należącego w całości do MLP Group.

REKLAMA

Firma Maan Sp. z o.o. podpisała z MLP Group nową umowę dotyczącą najmu kolejnych 2,2 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I z przeznaczeniem na cele magazynowe.

Producent i dystrybutor okapów kuchennych dołączył do grona klientów MLP Group w połowie 2013 r. wynajmując wówczas około 3,2 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w tym samym parku logistycznym. Po niespełna roku zdecydował się powiększyć powierzchnię o tys. mkw. Uwzględniając najnowszą umowę Maan będzie korzystał łącznie z około 6,4 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej i biurowo-socjalnej.

Firma Maan posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji okapów kuchennych. Produkty na rynku polskim dostępne są w najbardziej znanych sieciach handlowych i sklepie internetowym. Okapy Maan znane są również w wielu krajach Europy Zachodniej i Wschodniej.

- Naszym celem jest elastyczna współpraca z naszymi najemcami, czego efektem jest m.in. systematyczne dopasowywanie wielkości wynajmowanej powierzchni do aktualnych potrzeb klienta. Pozwala to inwestorowi optymalizować ponoszone koszty, a nam zapewnia możliwość rozwoju parków logistycznych i efektywne zarządzanie posiadanymi powierzchniami – podkreśla Radosław T. Krochta, dyrektor generalny, wiceprezes zarządu MLP Group SA.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA