PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Magazyn dla ID Logistics w finale Prime Property Prize

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 wrz 2015 15:00

Magazyn dla ID Logistics w finale Prime Property Prize Magazyn BTS dla ID Logistics w parku logistycznym P3 Mszczonów

Magazyn BTS dla ID Logistics w parku logistycznym P3 Mszczonów otrzymał nominację w konkursie Prime Property Prize 2015 w kategorii Inwestycja Roku - Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej.

REKLAMA

Budowa magazynu o powierzchni 46 230 mkw. dla ID Logistics w parku logistycznym P3 Mszczonów rozpoczęła się w grudniu 2014 roku. Obiekt został oddany do użytku najemcy prawie miesiąc przed terminem, w czerwcu br. i jest jednym z największych węzłów logistycznych w regionie warszawskim i w Polsce.

Poznaj inne nominowane obiekty i oddaj głos!

Magazyn został dopasowany do indywidualnych potrzeb ID Logistics. Cechują go m.in.: wysokość regałowania - 12 m, dedykowany układ drogowy z podwójnym wjazdem wraz dedykowanym układem doków, ponad 1300 mkw. zewnętrznej wiaty i ponad 80 miejsc parkingowych TIR.

Obiekt to również referencyjne rozwiązania z zakresu zrównoważonego budownictwa – najnowszego typu oprawy LED montowane na listwach zasilających umożliwiających szybkie zmiany i aranżacje zmiany układu opraw, systemy solarne wspomagające ogrzewanie wody bytowej i krany z perlatorami oraz uruchamianiem na podczerwień, a także nowego typu płyty warstwowe z podwyższoną izolacją -  to tylko niektóre z zastosowanych rozwiązań.

Nowo wybudowany magazyn to ponad 46 000 mkw., co odpowiada powierzchni, na której można zaparkować około 3 698 samochodów osobowych.

Magazyn funkcjonuje jako węzeł firmy ID Logistics do obsługi jednego z jego największych międzynarodowych klientów detalicznych.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas uroczystej gali wieńczącej pierwszy dzień V edycji Property Forum 2015 w Warszawie. Więcej o konferencji na www.propertyforum.pl

 

 

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA