PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Magazynowy najemca rośnie w Lublinie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 paź 2016 10:30

Magazynowy najemca rośnie w Lublinie MLP Lublin

Firma ABM Greiffenberger Polska specjalizująca się w produkcji silników i systemów napędowych, powiększy wynajmowaną powierzchnię w parku MLP Lublin o 6,4 tys. mkw.

REKLAMA

Łącznie firma będzie korzystać z 16,2 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku MLP Lublin.

MLP Group zawarło z ABM Greiffenberger umowę dotyczącą poszerzenia zakresu współpracy. Na jej podstawie firma specjalizująca się w produkcji silników i systemów napędowych powiększy wynajmowaną powierzchnię magazynowo-produkcyjną w parku logistycznym MLP Lublin o 6,4 tys. mkw. Czas trwania całości umów został wydłużony do 11 lat.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia współpracy z naszym partnerem. Potwierdza to, że dotychczasowa oferta oraz wysoka jakość oferowanych rozwiązań przez MLP spełnia oczekiwania naszych klientów, a długość zawieranych umów gruntuje pozycję MLP. Z kolei systematyczny rozwój wszystkich parków logistycznych w efekcie zawierania nowych kontraktów, przekłada się na stały wzrost wartości MLP Group – powiedział Radosław T. Krochta, prezes MLP Group.

ABM Greiffenberger jest częścią koncernu Senata Group. W swoich fabrykach rocznie produkuje ok. 300 tys. silników. Firma ABM Greiffenberger była pierwszym najemcą parku logistycznego w Lublinie, do którego wprowadziła się pod koniec 2014 r.

W ramach parku logistycznego MLP Lublin powstaje kompleks obiektów magazynowo-produkcyjno-biurowych wraz z infrastrukturą techniczną, wspólnymi powierzchniami i układem komunikacyjnym. Docelowa powierzchnia przeznaczona na wynajem wynosi ok. 55 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA