PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Magazynowy najemca rośnie w Lublinie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 paź 2016 10:30

Magazynowy najemca rośnie w Lublinie MLP Lublin

Firma ABM Greiffenberger Polska specjalizująca się w produkcji silników i systemów napędowych, powiększy wynajmowaną powierzchnię w parku MLP Lublin o 6,4 tys. mkw.

REKLAMA

Łącznie firma będzie korzystać z 16,2 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku MLP Lublin.

MLP Group zawarło z ABM Greiffenberger umowę dotyczącą poszerzenia zakresu współpracy. Na jej podstawie firma specjalizująca się w produkcji silników i systemów napędowych powiększy wynajmowaną powierzchnię magazynowo-produkcyjną w parku logistycznym MLP Lublin o 6,4 tys. mkw. Czas trwania całości umów został wydłużony do 11 lat.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia współpracy z naszym partnerem. Potwierdza to, że dotychczasowa oferta oraz wysoka jakość oferowanych rozwiązań przez MLP spełnia oczekiwania naszych klientów, a długość zawieranych umów gruntuje pozycję MLP. Z kolei systematyczny rozwój wszystkich parków logistycznych w efekcie zawierania nowych kontraktów, przekłada się na stały wzrost wartości MLP Group – powiedział Radosław T. Krochta, prezes MLP Group.

ABM Greiffenberger jest częścią koncernu Senata Group. W swoich fabrykach rocznie produkuje ok. 300 tys. silników. Firma ABM Greiffenberger była pierwszym najemcą parku logistycznego w Lublinie, do którego wprowadziła się pod koniec 2014 r.

W ramach parku logistycznego MLP Lublin powstaje kompleks obiektów magazynowo-produkcyjno-biurowych wraz z infrastrukturą techniczną, wspólnymi powierzchniami i układem komunikacyjnym. Docelowa powierzchnia przeznaczona na wynajem wynosi ok. 55 tys. mkw.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA