PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Magazyny na północy Polski do wzięcia

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 kwi 2016 13:23

Magazyny na północy Polski do wzięcia fot. Jabil

Spółka Jabil wybrała CBRE jako agenta wyłącznego do przeprowadzenia sprzedaży dwóch niezależnych nieruchomości przemysłowo-magazynowych zlokalizowanych w Kwidzynie.

REKLAMA

Budynki umiejscowione są w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Każdy oferuje około 16 tys. mkw. powierzchni użytkowej i składa się z powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych.
- CBRE Polska poszukuje klienta, który będzie gotowy zainwestować w Kwidzynie tworząc nowe miejsca pracy dla osób z Kwidzyna i regionu - powiedział Michał Żelazek, starszy negocjator w dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych CBRE.

- Rozważając inwestycje w proponowane nieruchomości, warto zwrócić uwagę na ich atuty lokalizacyjne. Nieruchomości należące do firmy Jabil, znajdują się bowiem w niedalekiej odległości od autostrady A1 co sprawia, że są one doskonale skomunikowane nie tylko z Trójmiastem (Gdańsk, Gdynia, Sopot), ale również z centralną Polską. Stryków leżący na przecięciu dwóch najważniejszych szlaków komunikacyjnych w kraju znajduje się w odległości zaledwie 2 godzin drogi – dodał Michał Żelazek.

Firma Jabil działa w obszarze produkcji między innymi modułów fotowoltaicznych oraz produktów i podzespołów elektronicznych zarówno do zastosowań przemysłowych jak i powszechnego użytku.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - MLP Group

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA